ПРО НАС

Шановні друзі, користувачі і гості соціальної мережі України «ВСІ ТУТ»! Давайте познайомимося з історією проекту і з мотиваціями його створення.

Призупинення урядом України процесу підписання угоди про асоціацію між Україною та ЄС послужило відправною точкою початку масових акцій протесту і мітингів у центрі Києва. Після Вільнюського саміту "Східного партнерства", розгону наметового містечка опозиції і прийняття Верховною радою України законів, що передбачають посилення санкцій за участь у масових заворушеннях, протестна акція проєвропейських українців прийняла різко антиурядовий характер і в кінцевому підсумку призвела до зміни державної влади, і до втечі Януковича. Путін скористався ситуацією в Україні. Відбулася анексія Криму Росією і введення регулярних військ Російської Федерації в Україні. На початку квітня 2014 було оголошено про початок антитерористичної операції (АТО). Після трагедії з малазійським лайнером нарешті весь світ дізнався про війну в Україні, а також про країну агрессора Росії і про Путлерівський режим. Герої Небесної сотні, тисячі загиблих і зниклих безвісти патріотів і бійців України, а також мирних громадян, жінок і дітей завжди залишаться в пам'яті людей, які не уявляють себе поза Україною. Війна не закінчилася - знову гинуть патріоти і мирне населення України, у всю працює зомбо-пропаганда РФ - але вже напевно ні в кого не залишилося сумніву в тому, що справжній ворог України і всього світу Путін та Росія, яка підтримує його.

Щоб протистояти істеричної російської антиукраїнській пропаганді і об'єднати всіх українців та патрітов України, в 2014 році у мене виникла ідея створити проукраїнську соціальну багатомовну мережу. Мій досвід у створенні сайтів на різних інтернет-платформах дозволив мені вибрати оптимальний, безпечний і найкращий движок для соціальної мережі України. У 2014 році власними коштами був куплений хостинг, вибрано запам'ятовуюче доменне ім'я і назва «ВСІ ТУТ» для майбутньої соціальної мережі. Після покупки ліцензії почався 3-х місячний процес перекладу англійської мови движка мережі на українську та російську мови - у підсумку власними силами було переведено понад 22 000 пропозицій і мовних фраз. Після придбання першої ліцензії на компоненти і плагіни мережі було зроблено рішення про можливість перекладу сайту в робочий відкритий режим. 18 січня 2015 в інтернеті з'явилася соціальна мережа України «ВСІ ТУТ».

Головною метою мого проекту є об'єднання українців і патріотів України незалежно від мови спілкування та місця проживання. Умови використання мережі і правила, які забороняють розміщувати матеріали або контент провокаційного і образливого характеру, що принижує гідність людини, її етнічні, культурні, релігійні та інші особисті цінності, а такоже контент, який спрямований на підрив суверенітету й цілісності України, у тому чіслі будь-які публікації включаючі коментарі, посилання та публікації протиукраїнського характеру, дозволяють користувачам сайту вільно відчувати себе в мережі.

У даний час мій проект «ВСІ ТУТ» використовує найсучасніші підходи та інноваційні технології інтернету і веб-програмування і дозволяє користувачам сайту безпечно користуватися всіма ресурсами мережі. Я проти самописних і безкоштовних платформ для серйозних проектів. Всі компоненти і програмні продукти, які встановлені на моєму сайті, проходять багаторівневе тестування на зарубіжних платформах і купуються у відомих програмістів і розробників ліцензійного програмного забезпечення США, Швеції, Китаю, В'єтнаму, Індії та інших країн. Для підтримки проекту «ВСІ ТУТ» у робочому стані проводиться щоденне системне адміністрування сервера сайту, адміністрування та модерація контенту сайту, тестування програмних продуктів сайту на виявлення помилок, переговори з зарубіжними програмістами, установка нових оновлень для модернізації сайту а також інша робота, в якій також бере участь моя команда сайту, іноземні програмісти, іноді волонтери.

Головною особливістю моєї мережі від інших схожих соціальних проектів є щомісячне оновлення компонентів і плагінів сайту, безпека, яка гарантована міжнародними ліцензіями від основних розробників платформи і компонентів а також відсутність на сайті ботів, спамерів і шкідливого коду. Дотримання правил та умов використання мережі не дозволяє користувачам сайту публікації, які роз'єднують людей і сприяють нагнітанню агресії, протиукраїнських дій і вчинків.

Також спробую відповісти на популярні питання, які задають мені і модераторам сайту «ВСІ ТУТ» нові користувачі мережі:

1. Скільки буде існувати проект?
- Я не знаю скільки, але поки існує агресія Росії до України я не збираюся закривати проект, хіба тільки тоді, коли у мене не буде коштів на його утримання.

2. Як може одна людина утримувати соціальну мережу?
- Я не один. Мені допомагає моя команда, яка складається з патріотів України, а також іноді волонтери.

3. Яка безпека на сайті?
- Безпеки користувачів приділяється особлива увага. Ліцензійна платформа сайту «ВСІ ТУТ» а також модулі і програми лише від перевірених розробників, шифрування сторінок сайту і акаунтів користувачів а також тунельне шифрування месенджера сайту, захищені протоколи сервера, можливість кожному користувачу сайту змінювати свої настройки конфіденційності, дозволяють учасникам мережі «ВСІ ТУТ» безпечно проводити свій час на сайті, спілкуватися та заводити нових друзів.

4. Умови використання сайту, які вони?
- Умови використання сайту «ВСІ ТУТ» створені на зразок політики знаходження користувачів на сайті Facebook.

5. Як можна допомогти вашому проекту «ВСІ ТУТ» або стати вашим партнером?
- Ви можете зв'язатися особисто зі мною на сайті після реєстрації.

Більшість розділів відкриті гостям сайту і якщо вас все влаштовує - приєднуйтесь, ласкаво просимо!

З повагою, засновник «ВСІ ТУТ» - Іващенко Сергій.