ПРО НАС

Призупинення урядом України процесу підписання угоди про асоціацію між Україною та ЄС послужило відправною точкою початку масових акцій протесту і мітингів у центрі Києва. Після Вільнюського саміту "Східного партнерства", розгону наметового містечка опозиції і прийняття Верховною радою України законів, що передбачають посилення санкцій за участь у масових заворушеннях, протестна акція проєвропейських українців прийняла різко антиурядовий характер і в кінцевому підсумку призвела до зміни державної влади, і до втечі Януковича. Путін скористався ситуацією в Україні. Пішла анексія Криму Росією і введення регулярних військ Російської Федерації в Україні. На початку квітня 2014 було оголошено про початок антитерористичної операції (АТО). Після трагедії з малазійським лайнером нарешті весь світ дізнався про війну в Україні, а також про країну агрессора Росії і про Путлерівський режим. Герої Небесної сотні, тисячі загиблих і зниклих безвісти патріотів і бійців України, а також мирних громадян, жінок і дітей завжди залишаться в пам'яті людей, які не уявляють себе поза Україною. Війна не закінчилася - знову гинуть патріоти і мирне населення України, у всю працює зомбо-пропаганда РФ - але вже напевно ні в кого не залишилося сумніву в тому, що справжній ворог України і всього світу Путін та Росія, яка підтримує його.
Щоб протистояти істеричної російської антиукраїнській пропаганді і об'єднати всіх українців та патрітов України, в 2014 році виникла ідея створити проукраїнську соціальну багатомовну мережу. Досвід нашої команди програмістів у створенні сайтів на різних інтернет-платформах, адміністрації та обслуговування LINUX серверів дозволив вибрати оптимальний і найкращий на даний момент движок для соціальної мережі України. У 2014 році власними коштами був куплений хостинг, вибрано запам'ятовуюче доменне ім'я і назва «ВСІ ТУТ» для майбутньої соціальної мережі. Після покупки ліцензії почався 3-х місячний процес перекладу англійської мови движка мережі на українську та російську мови - у підсумку власними силами було переведено понад 22 000 пропозицій і мовних фраз. Після придбання першої ліцензії на компоненти і плагіни мережі було зроблено рішення про можливість перекладу сайту в робочий відкритий режим. 18 січня 2015 в інтернеті з'явилася соціальна мережа України «ВСІ ТУТ».
Соціальна мережа України «ВСІ ТУТ» створена як волонтерський інтернет-проект і не належить ні до якої партії, клану чи спільноти. Головною метою проекту є об'єднання українців і патріотів України незалежно від мови спілкування та місця проживання. Умови використання мережі і правила, які забороняють розміщувати матеріали або контент провокаційного і образливого характеру, що принижує гідність людини, її етнічні, культурні, релігійні та інші особисті цінності, а такоже контент, який спрямований на підрив суверенітету й цілісності України, у тому чіслі будь-які публікації включаючі коментарі, посилання та публікації протиукраїнського характеру дозволяють користувачам сайту вільно відчувати себе в мережі.
У лютому 2016 року з переходом на нове ядро, Адміністрація сайту «ВСІ ТУТ» була змушена видалити близько 3000 користувачів мережі, але ці дії не послабили інтерес патріотів України до нашого сайту. В даний час наш проект «ВСІ ТУТ» використовує найсучасніші підходи та інноваційні технології інтернету і веб-програмування і дозволяє користувачам сайту безпечно користуватися всіма ресурсами мережі без обмежень.
Головною особливістю нашої мережі від інших схожих соціальних проектів є щомісячне оновлення компонентів і плагінів сайту, безпека, яка гарантована міжнародними ліцензіями від основних розробників платформи і компонентів а також відсутність на сайті ботів, спамерів і шкідливого коду. Дотримання правил та умов використання мережі не дозволяє користувачам сайту публікації, які роз'єднують людей і сприяють нагнітанню агресії, протиукраїнських дій і вчинків.

СПЛАТА ПОСЛУГ

Мережа «ВСІ ТУТ» використовує платіжні системи інтернет-розрахунків для оплати платних сервісів, до яких відносяться платні підписки, рекламні послуги та придбання поінтів (балів) для підвищення рейтингу користувачів. Всі платежі на сайті виконуються в реальному часі через захищений шлюз з безпечного зашифрованого протоколу.
Всі кошти, отримані від використання платних сервісів використовуються на підтримку серверів сайту, придбання нових компонентів, модулів, сертифікатів, підтримку розробників та програмістів.

ЛІЦЕНЗІЇ

Міжнародна ліцензія від основного розробника а також тільки ліцензійні модулі і плагіни, що використовуються в нашій мережі, дозволяють зареєстрованим учасникам комфортно і безпечно використовувати всі сервіси та ресурси сайту по максимуму.

БЕЗПЕКА

Компанія Trustwave, що використовує технологію 3-D Secure (стандарт PCI DSS, QSA) підтвердила, що Соціальна мережа України «ВСІ ТУТ», розташована за адресою https://vsitut.com, відповідає всім стандартам безпеки.

Для захисту своїх користувачів соціальна мережа України «ВСІ ТУТ» використовує SSL сертифікат, який використовується щоб забезпечити зашифроване з'єднання між сайтом і браузером користувача.

АВТОРСЬКІ ПРАВА

Сервіс-центр Imena.UA, який є основною компанією України з реєстрації доменних імен, підтверджує, що доменне ім'я vsitut.com є власністю соціальної мережі України «ВСІ ТУТ».

ДАТА-ЦЕНТР

Український Дата-Центр компанії Zomro надає тільки брендове обладнання компаній Hewlett Packard, IBM, Dell для сервера соціальної мережі України «ВСІ ТУТ» і є точкою з найкращими комунікаційними можливостями в світі.

Охорона
Дата-Центр по периметру оточений огорожею, до якого підведена висока напруга, і вся протяжність огорожі проглядається зовнішніми камерами відеоспостереження. Дистанційно керовані ворота шлюзового типу з переговорним пристроєм усувають можливість несанкціонованого проникнення в периметр Дата-Центру. Вхід до будівлі, а так само у внутрішні приміщення здійснюється строго після ідентифікації і перевірки повноважень.

Енергетична безпека
Зал акумуляторних батарей APC і 16 дизель-генераторів (по 1540 кВА) забезпечують безперебійне споживання енергією Дата-Центру з 2007 року. На одну стійку стандартно подається 15 кВт, а за запитом може бути подано 25 кВт.

Система кондиціонування
Забезпечується охолодження Дата-Центру з резервуванням 2N. Підтримується 24 ° С (± 5 ° C), відносна вологість 50% (± 25%). В Дата-Центрі впроваджена власна концепція природного охолодження. Цей метод охолодження з низьким енергоспоживанням робить розумне використання зовнішнього повітря, який має ідеальну температуру і вологість.

Система пожежогасіння
Встановлена система дуже раннього виявлення диму VESDA (Very Early Smoke Detection Apparatus), яка моментально повідомляє систему пожежогасіння на основі інертного газу аргону. Система пожежогасіння пов'язана з системою вентиляції, яка відключається при гасінні. Стіни Дата Центру вогнетривкі і можуть витримати вплив високих температур на протязі не менше 180 хвилин. Крім цього застосовується система виявлення пожежі на основі оптичних детекторів, які фіксують зміни в повітряних потоках. Всі системи моніторяться кваліфікованої службою підтримки цілодобово.

Комунікації
Дата-Центр має відмінні канали передачі даних з країнами СНД. Вони, часом краще, ніж комунікації між різними регіонами СНД, всередині країн. Це обумовлено тим, що в цьому Дата-Центрі знаходиться точка обміну трафіком, і загальна кількість аплінков і пірингу - більше 30. Найбільші оператори, з якими налагоджені прямі канали: Level3, Telia Sonera, Global Crossing, Tata Телекомунікації, Deutsche Telekom, Cogent і ін. Загальна пропускна здатність становить 4,5 Тбіт/с.

ВАКАНСІЇ

Ми пропонуємо безоплатну роботу у вільний від основної роботи час для модераторів, програмістів і SEO-фахівців. Усіх, хто хоче приєднатися до нашої команди і безоплатно чим-небудь допомогти нашому проекту - прохання звертатися до адміністратора сайту або залишати свої повідомлення в Групі користувачів сайту.
В даний час пропонується тільки робота без оплати.