ПРО НАС

Шановні друзі, користувачі і гості соціальної мережі України «ВСІ ТУТ»! Давайте познайомимося з історією проекту і з мотиваціями його створення.

Призупинення урядом України процесу підписання угоди про асоціацію між Україною та ЄС послужило відправною точкою початку масових акцій протесту і мітингів у центрі Києва. Після Вільнюського саміту "Східного партнерства", розгону наметового містечка опозиції і прийняття Верховною радою України законів, що передбачають посилення санкцій за участь у масових заворушеннях, протестна акція проєвропейських українців прийняла різко антиурядовий характер і в кінцевому підсумку призвела до зміни державної влади, і до втечі Януковича. Путін скористався ситуацією в Україні. Відбулася анексія Криму Росією і введення регулярних військ Російської Федерації в Україні. На початку квітня 2014 було оголошено про початок антитерористичної операції (АТО). Після трагедії з малазійським лайнером нарешті весь світ дізнався про війну в Україні, а також про країну агрессора Росії і про Путлерівський режим. Герої Небесної сотні, тисячі загиблих і зниклих безвісти патріотів і бійців України, а також мирних громадян, жінок і дітей завжди залишаться в пам'яті людей, які не уявляють себе поза Україною. Війна не закінчилася - знову гинуть патріоти і мирне населення України, у всю працює зомбо-пропаганда РФ - але вже напевно ні в кого не залишилося сумніву в тому, що справжній ворог України і всього світу Путін та Росія, яка підтримує його.

Щоб протистояти істеричної російської антиукраїнській пропаганді і об'єднати всіх українців та патрітов України, в 2014 році у нас виникла ідея створити проукраїнську соціальну багатомовну мережу. У 2014 році власними коштами був куплений хостинг, вибрано запам'ятовуюче доменне ім'я і назва «ВСІ ТУТ» для майбутньої соціальної мережі. Після покупки ліцензії почався 3-х місячний процес перекладу англійської мови движка мережі на українську та російську мови - у підсумку власними силами було переведено понад 22 000 пропозицій і мовних фраз. Після придбання першої ліцензії на компоненти і плагіни мережі було зроблено рішення про можливість перекладу сайту в робочий відкритий режим. 18 січня 2015 в інтернеті з'явилася соціальна мережа України «ВСІ ТУТ».

Головною метою «ВСІ ТУТ» є об'єднання українців і патріотів України незалежно від мови спілкування та місця проживання. Умови використання мережі і правила, які забороняють розміщувати матеріали або контент провокаційного і образливого характеру, що принижує гідність людини, її етнічні, культурні, релігійні та інші особисті цінності, а такоже контент, який спрямований на підрив суверенітету й цілісності України, у тому чіслі будь-які публікації включаючі коментарі, посилання та публікації протиукраїнського характеру, дозволяють користувачам сайту вільно відчувати себе в мережі.

У даний час сайт «ВСІ ТУТ» використовує найсучасніші підходи та інноваційні технології інтернету і веб-програмування і дозволяє користувачам сайту безпечно користуватися всіма ресурсами мережі. Ми проти самописних і безкоштовних платформ для серйозних проектів. Всі компоненти і програмні продукти, які встановлені на сайті «ВСІ ТУТ», проходять багаторівневе тестування на зарубіжних платформах і купуються у відомих програмістів і розробників ліцензійного програмного забезпечення США, Швеції, Китаю, В'єтнаму, Індії та інших країн. Для підтримки сайту «ВСІ ТУТ» у робочому стані проводиться щоденне системне адміністрування сервера сайту, адміністрування та модерація контенту сайту, тестування програмних продуктів сайту на виявлення помилок, переговори з зарубіжними програмістами, установка нових оновлень для модернізації сайту а також інша робота, в якій бере участь команда сайту «ВСІ ТУТ», іноземні програмісти, іноді волонтери.

Більшість розділів відкриті гостям сайту і якщо вас все влаштовує - приєднуйтесь, ласкаво просимо!