Адмін «ВСІ ТУТ»
від on Грудня 21, 2018
32 переглядів

Шановні користувачі! Волонтерський рух - це діяльність, що здійснюється добровільно на благо людини, суспільства або окремих соціальних груп, без розрахунку на винагороду. Сайт «ВСІ ТУТ» для цільової фінансової підтримки (оплата за сервер, ліцензій, оновлень додатків і програмних продуктів, переговорів з іноземними розробниками і підтримки з їхнього боку встановлених на сайті додатків) може використовувати Донати (Добровільне пожертвування) від учасників сайту «ВСІ ТУТ» за деякі послуги, використовуючи методи електронної комерції (Е-commerce). Але цього може не вистачити. Ми з радістю приймемо будь-яку допомогу від небайдужих людей і учасників (користувачів) «ВСІ ТУТ» для підтримки соціальної мережі «ВСІ ТУТ». Це може бути не тільки фінансова підтримка, а й реклама сайту в засобах масової інформації та веб-ресурсах інтернету, послуги юристів, перекладачів і інші необхідні консультації, матеріальна та інша допомога у придбанні серверів і серверних комплектуючих.

Для допомоги сайту «ВСІ ТУТ» використовуйте Підписки, або використовуйте наступні платіжні реквізити Приват банку з поміткою "Допомога сайту":

Гривнева карта Приват банку: 4731 1856 1195 0806
Доларова карта Приват банку: 4731 1856 0408 9455
Одержувач: Іващенко Сергій

 

Перелік волонтерів і спонсорів, що зробили добровільну допомогу «ВСІ ТУТ»:


YouNetCo - американська компанія, заснована у 2008 році, з командою з більш ніж 120 співробітників, що спеціалізується на найякісніших програмних продуктах, розширеннях та додатках для соціальних мереж з виробництвом продукту в В'єтнамі і діловому офісі у США. Люди YouNetCo включають талановитих інженерів і дослідників, які завдяки своїм розвитком можуть задовольнити потреби клієнтів від невеликих завдань до великих проектів. Компанія YouNetCo надає знижки на покупку деяких програмних продуктів для мережі «ВСІ ТУТ» і тим самим є волонтерами нашого сайту.


FoxExpert - австралійська компанія, заснована у 2012 році, спеціалізується на програмних продуктах, розширеннях та додатках для соціальних мереж з виробництвом продукту в Киргизстані і діловому офісі у Австралії. Компанія FoxExpert є основним волонтером програмного забезпечення мережі «ВСІ ТУТ».


Cespiritual - компанія з Португалії, що спеціалізується на програмних продуктах, розширеннях та додатках для соціальних мереж, заснована у 2008 році, засновником якої є Pedro Elias, також надає знижки на покупку деяких програмних продуктів для мережі «ВСІ ТУТ» і тим самим є волонтером нашого сайту.

Опубліковано в: Новини, Статті, Hi-Tech, Технології