Адмін «ВСІ ТУТ»
від on Грудня 22, 2018
501 переглядів

МОБІЛЬНІ ДОДАТКИ ANDROID + iOS СОЦІАЛЬНІЙ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ «ВСІ ТУТ»

Мобільний додаток, який використовує сайт «ВСІ ТУТ», використовує бренд IT-компанії PhpFox. 

Щоб використовувати мобільний додаток для мережі «ВСІ ТУТ», необхідно перейти в AppStore або Google Play на своєму пристрої та знайти додаток з назвою phpFox, потім встановити його.

 

Перейдіть за цим посиланням, щоб завантажити мобільний додаток для ANDROID, або скористайтеся пошуком у Google play

Перейдіть за цим посиланням, щоб завантажити мобільний додаток для iOS, або скористайтеся пошуком в App Store

Після інсталяції додатку - запустіть його. Після запуску додатку з назвою phpFox, введіть URL соціальної мережі https://vsitut.com у поле "Server Address", а потім натисніть "Connect" для підключення. 

URL мережі необхідно додати всього лише один раз, далі, після підключення до сайту «ВСІ ТУТ», посилання запам'ятовується і його не потрібно буде вводити з самого початку.

Після підключення ви будете перенаправлені на сторінку входу мережі «ВСІ ТУТ». Заповніть поля "Поштова скринька" та "Пароль" - введіть свої реєстраційні дані та натисніть "Увійти" для входу.

 

Після введення даних свого облікового запису та натиснення кнопки для входу - ви успішно ввійдете у соціальну мережу України «ВСІ ТУТ». Ми зробили кілька знімків мобільного додатка для Android, які ви зможете побачити нижче.


   


   


 


  


 


 


  


 

Для входу ви також можете використовувати акаунт Facebook. Насолоджуйтесь перебуванням в мережі «ВСІ ТУТ» з вашого мобільного пристрою. Якщо ви навіть закриєте мобільний додаток, вам не доведеться з самого початку виконувати вхід - ви всеодно будете в онлайні та перебувати на сайті. Знайдіть у мобільному додатку внизу меню кнопку "Вихід", щоб вийти з мобільного додатка, якщо це вам необхідно. Навчіться користуватися мобільним додатком самостійно, поки Адміністрація мережі «ВСІ ТУТ» не створить відео-туторіал по користуванню мобільного додатка.

УВАГА! Не забувайте оновлювати мобільний додаток - кожне оновлення не тільки виправляє виявлені помилки, але додає нові функції та можливості!


Для будь-якої допомоги мережі «ВСІ ТУТ» - використовуйте Підписки, а краще використовуйте наступні платіжні реквізити Приват банку з поміткою "Допомога сайту":

Гривнева карта Приват банку: 4731 1856 1195 0806
Доларова карта Приват банку: 4731 1856 0408 9455
Одержувач: Іващенко Сергій

1 поширення
Олександр Кочубей
як Вам донейтить?
Програміст IT
Програміст IT відповів(ла) - 1 відповідь.