Адмін «ВСІ ТУТ»
від on Грудня 31, 2018
151 переглядів

Шановні учасники мережі «ВСІ ТУТ», друзі! Адміністрація сайту «ВСІ ТУТ», команда розробників і IT-програмістів, вітає Вас з наступаючим Новим 2019 роком! У цей рік хочеться всім побажати мирного неба, здоров'я, кохання, достатку у родині та виконання найбільш очікуваних бажань! Нехай Новий 2019 рік буде успішним, добрим та сповнений приємних сюрпризів!


Згадаймо разом всі приємні події, які відбулися у 2018 році в соціальній мережі України «ВСІ ТУТ».

  • Як ми і обіцяли, в кінці року всі учасники сайту «ВСІ ТУТ» придбали можливість використовувати для входу на сайт мобільні додатки ANDROID + iOS.
  • Ми змінили дизайн сайту та клонували Facebook - тепер учасники сайту «ВСІ ТУТ», які використовують Facebook для спілкування, зможуть легко орієнтуватися у мережі «ВСІ ТУТ». Також були клоновані та адаптовані під Facebook спливаючі віконні режими при перегляді відеозаписів та світлин, додані додатки Фейсбучних емоцій і коментарів, а також інші функції, включаючи месенджер повідомлень та можливість ділитися статусом з фоном.
  • Були змінені і доповнені Умови користування «ВСІ ТУТ» для Європейських вимог General Data Protection Regulation (GDPR) - тепер мережа «ВСІ ТУТ» відповідає вимогам GDPR.
  • Для підвищення безпеки користувачів мережі «ВСІ ТУТ» і захисту персональних даних, ми використовуємо на сайті захищені SSL-протоколи шифрування та інші функції і методи захисту.
  • Стабільну роботу сайту «ВСІ ТУТ» та його доступність забезпечує сервер у хостинговій компанії Contabo GmbH, яка розташована у Німеччині.
  • З 31 грудня 2018 року за рішенням команди сайту «ВСІ ТУТ», стрічка новин (загальна стіна) буде доступна тільки друзям користувача, що дозволить користувачам мережі спілкуватися тільки з друзями та захистити себе від небажаних повідомлень та іншої інформації, а також вести бесіди з друзями у мобільних додатках ANDROID + iOS.

Ми рекомендуємо вам ознайомитися з наступними блогами Адміністрації мережі «ВСІ ТУТ» а також приєднатися до Сторінці новин , щоб бути у курсі останніх новин та подій сайту «ВСІ ТУТ»:

З наступаючим Новим 2019 роком! Слава Україні!

2 поширень
Олексій
В етом году новый год з снегом морозом!!!!
Леонардо Вінчі
Всіх хто вкладав сили у створення нашої мережі від усього серця дякую і зичу здоровья, щастя, добробуту у наступному році. А усім нам нових здобутків на шляху розбудови незалежної та квітучої Батьківщини України. І прошу Господа щоб підтримав!...Ще
5
5
Грудня 31, 2018
Тимур Литовченко
З прийдешнім Новим Роком! Героям слава!!! 270c.png
6
6
Грудня 31, 2018