НОРМИ СПІЛЬНОТИ «ВСІ ТУТ»

Соціальна мережа «ВСІ ТУТ» створена, щоб зробити світ більш відкритим і зрозумілим. Об'єднання людей в велике співтовариство патріотів України, незалежно від мови спілкування та місця проживання, дозволить учасникам сайту «ВСІ ТУТ» спілкуватися з друзями на різні теми, відчути взаєморозуміння і єдність, ділитися інформацією, роблячи світ більш відкритим і об'єднаним для спілкування і нових знайомств.
 
Ми хочемо, щоб люди на «ВСІ ТУТ» відчували себе в безпеці. Саме тому ми розробили ряд Норм спільноти, які наведені нижче. Вони допоможуть вам зрозуміти, які публікації прийнятні на «ВСІ ТУТ», а які типи матеріалів можуть викликати скарги і згодом можуть бути видалені. Наше глобальне співтовариство патріотів України дуже різноманітно. Тому пам'ятайте про те, що деякі матеріали, які можуть бути вам неприємні або викликати занепокоєння особисто у вас, можливо, не порушують наші Норми спільноти.

Ми залишаємо за собою право оновлювати, редагувати або іншим чином змінювати Норми спільноти «ВСІ ТУТ» в будь-який час. Дата останньої модифікації вказується в кінці цієї сторінки. Тільки Ви несете відповідальність, щоб перевіряти цю сторінку час від часу для перегляду оновлених даних і змін.

1. ДОПОМОГА В ЗАБЕЗПЕЧЕННІ ВАШОЇ БЕЗПЕКИ 

Ми видаляємо матеріали і блокуємо акаунти, якщо вважаємо, що існує реальна загроза нанесення фізичної шкоди або пряма загроза безпеки користувачів. Детальніше про те, як «ВСІ ТУТ» працює з образливими матеріалами:

1.1 Прямі погрози: допомога людям, яким погрожують інші користувачі на «ВСІ ТУТ».

Ми уважно переглядаємо скарги на загрозливу мову, щоб виявити серйозні погрози заподіяння шкоди громадській і особистій безпеці. Ми видаляємо правдоподібні погрози заподіяти фізичну шкоду особам. Також ми видаляємо конкретні погрози вчинення крадіжки, вандалізму чи іншої фінансової шкоди. 
Щоб визначити правдоподібність погрози, ми розглядаємо такі аспекти, як фізичне розташування особи або присутність у громадській сфері. Ми можемо визнати правдоподібними погрози, спрямовані на людей, які живуть у кримінальних і нестабільних регіонах України або іншої країни.

1.2 Заподіяння собі тілесних ушкоджень: запобігання заподіянню собі тілесних ушкоджень і самогубству.

Ми не дозволяємо пропаганду заподіяння собі тілесних ушкоджень або самогубства. Ми забороняємо вміст, який пропагує або схвалює самогубство чи будь-який інший тип заподіяння собі тілесних ушкоджень, зокрема нанесення собі ран і розлади харчування. Ми не вважаємо модифікацію тіла заподіянням собі тілесних ушкоджень. Ми також видаляємо будь-який вміст, який вказує на жертв або уцілілих після заподіяння собі тілесних ушкоджень або самогубства та який серйозно чи жартома робить їх цілями нападу.

1.3 Небезпечні організації: типи організацій, заборонених на «ВСІ ТУТ».

Ми не дозволяємо реєстрацію на «ВСІ ТУТ» організацій, залучених до такої діяльності: 
1.3.1 Терористична діяльність;
1.3.2 Будь-яка діяльність спрямована на підрив суверенітету й цілісності України;
1.3.3 Організована злочинна діяльність.

Також ми видаляємо вміст, який виражає підтримку груп, залучених до описаної вище насильницької або злочинної поведінки. Ми забороняємо підтримку чи прославляння лідерів таких організацій або виправдання їхньої насильницької діяльності. 
Ми схвалюємо відкрите обговорення та коментування в соціальній мережі цих загальних тем, однак просимо користувачів проявляти співчуття щодо жертв насильства та дискримінації.

1.4 Залякування та приниження: відповідь на залякування та приниження.

Ми не терпимо залякування та приниження. Ми дозволяємо вільно висловлювати власні думки щодо публічних тем або людей, але ми видаляємо вміст, навмисно спрямований на приватних осіб для їх приниження чи осоромлення. Цей вміст, зокрема, включає: 
1.4.1 Сторінки та групи, які визначають і соромлять приватних осіб;
1.4.2 Зображення, змінені для приниження приватних осіб;
1.4.3 Світлини або відео з фізичним залякуванням, опубліковані, щоб осоромити жертву;
1.4.4 Публікацію особистої інформації для шантажу або приниження людей;
1.4.5 Багаторазове надсилання іншим людям небажаних запитів дружби або повідомлень.

1.5 Напади на публічних осіб: захист публічних осіб на «ВСІ ТУТ».

Ми видаляємо правдоподібні погрози публічним особам і пропаганду ненависті, спрямовану на них, так само, як і у випадку з приватними особами.

1.6 Злочинна діяльність: вирішення скарг щодо злочинної діяльності на «ВСІ ТУТ».

Ми забороняємо використовувати «ВСІ ТУТ» для організації злочинної діяльності, яка завдає фізичної шкоди людям, підприємствам чи тваринам або фінансових збитків людям чи компаніям, і для сприяння такій діяльності. Ми забороняємо розміщувати матеріали для вчинення незаконних, що вводять в оману, шкідливих, дискримінаційних дій або контент провокаційного і образливого характеру, що принижує гідність людини, її етнічні, культурні, релігійні та інші особисті цінності та переконання а також контент, який спрямований на підрив суверенітету й цілісності України, у тому числі будь-які публікації включаючи коментарі, посилання та публікації протиукраїнського характеру. Ми також забороняємо прославляння вчинених вами злочинів. 

Однак ми дозволяємо користувачам обговорювати теми, пов'язані зі злочинною діяльністю, в тому числі наводити докази для обговорення, а також відгукуватися про неї в гумористичному чи сатиричному тоні.

1.7 Сексуальне насильство й експлуатація: боротьба із сексуальним насильством і експлуатацією на «ВСІ ТУТ».

Ми видаляємо вміст, який загрожує сексуальним насильством чи експлуатацією або сприяє їм. Це включає сексуальну експлуатацію дітей і сексуальне насильство. Щоб захистити жертв і уцілілих, ми також видаляємо світлини або відео, що містять випадки сексуального насильства, і зображення, опубліковані з метою помститися або без дозволу зображених на них людей.
 
У нашому розумінні сексуальна експлуатація – це домагання сексуального характеру, будь-який сексуальний вміст із залученням неповнолітніх і надання сексуальних послуг.
 
До надання сексуальних послуг входить: 
1.7.1 Проституція;
1.7.2 Послуги ескорту (Інтим послуги);
1.7.3 Масаж сексуального характеру.

1.8 Заборонені товари і пропозиції.

Ми забороняємо неуповноваженим торговельним агентам купувати, продавати чи обмінювати наступні товари або пропонувати ці пропозиції:
1.8.1 Пропозиції або товари з посиланнями, які перенаправляють користувача на заражені вірусами веб-сторінки, неприпустимі;
1.8.2 Пропозиції або товари на відвідування сайтів, магазинів, агенств, клубів з вмістом контенту +18 а також оголошення відкритого інтимного характеру;
1.8.3 Пропозиції товарів країни-агресора - Російської Федерації. Товари та послуги, які посягають на територіальну цілісність та недоторканність України;
1.8.4 Будь-яка зброя а також комплектуючі та аксесуари до нього, крім антикварного. Бойові транспортні засоби. Спеціальні технічні засоби для зняття інформації з каналів звязку, інші засоби негласного отримання інформації (мікронавушники, брелки-камери, окуляри з вбудованою камерою, годинник-камера та подібне); предмети, повязані з діяльністю правоохоронних органів (радіоелектронні та спеціальні технічні засоби). Антирадари, радари-детектори, рамки-шторки, антіпрослушка, антижучки та подібні технічні пристосування. Засоби активного та пасивного захисту (електрошокери, газові балончики, газові пістолети, зброя з гумовими кулями, світлошумові ефекти, сигналізатори, гумові кийки, наручники), спецзасоби, що містять препарати сльозоточивої та дратівної дії, які відносяться до спеціальних засобів активної оборони, що застосовуються правоохоронними органами. Вибухові, піротехнічні речовини й матеріали. Індивідуальна бронезащита: бронежилети (різних типів та класів захисту), захисні каски (різних типів та класів захисту), тверді захисні елементи (бронепластини окремо), куленепробивні щити, чохли до бронежилетів та т.д.;
1.8.5 Пропозиції або товари медичного призначення, лікарські препарати, ветеринарні препарати, деякі біологічно активні добавки (ТМ Ліда, Далі, Міазомі, Баша, Тонгкат, стероїди, анаболіки, віагра, БАДи);
1.8.6 Згідно з постановами Кабінету міністрів України (№ 770 від 06.05.2000 та № 373 від 31.05.2010), продаж і розповсюдження препаратів, що містять сибутрамін, в Україні заборонені;
1.8.7 Пропозиції або товари алкогольних напоїв;
1.8.8 Пропозиції або продаж цифрових товарів, якщо вони захищені авторським чи суміжним правом, без згоди їх правовласників;
1.8.9 Наркотичні, психотропні речовини, отрути, отруйні речовини та їх замінники, а також рослини та інгредієнти, що використовуються для їх приготування. Галюциногенні рослини, гриби та похідні з них продукти;
1.8.10 Програмне піратське компютерне забезпечення, клони додатків, кряки, креки, чіти, трейнери, вірусні програми або коди а також інший відповідний софт. Торренти. Піратські оптичні та інші носії (в тому числі з Інтернет) з нелегальними копіями фільмів, музики, ігор. Контрабандні товари та крадене майно.

Ми не дозволяємо використовувати платіжні інструменти «ВСІ ТУТ» для продажу чи купівлі заборонених товарів на нашій платформі.

2. ПІДТРИМКА ВЗАЄМНОЇ ПОВАГИ

Люди використовують «ВСІ ТУТ», щоб поділитися подіями зі свого життя і підняти важливі для них проблеми. Це означає, що ви можете побачити думки, які відрізняються від ваших. Ми вважаємо, що це може спричинити за собою листування на складні теми. Проте, щоб сприяти рівновазі між потребами, безпекою та інтересами в багатоликому співтоваристві «ВСІ ТУТ», ми можемо видаляти різні види матеріалів, що викликають гостру реакцію, або обмежувати аудиторію, якій вони доступні. Дізнайтеся докладніше про те, як ми робимо це на «ВСІ ТУТ»:

2.1 Нагота.

Люди інколи діляться вмістом, який включає сцени наготи, у рамках інформаційно-просвітницьких кампаній або художніх проектів. Ми обмежуємо показ сцен наготи, оскільки певні аудиторії в межах нашої світової спільноти можуть бути чутливими до вмісту такого типу, особливо через своє культурне виховання або вік.
 
Згідно зі статтею 301 України:
2.1.1 Ми видаляємо світлини, на яких зображені статеві органи або повністю відкриті сідниці великим планом. 
2.1.2 Відверті зображення статевих зносин;
2.1.3 Зображення, відео та інший контент порнографічного характеру.

2.2 Пропаганда ненависті.

«ВСІ ТУТ» видаляє пропаганду ненависті, тобто вміст, який безпосередньо атакує людей на основі: 
2.2.1 Раси;
2.2.2 Національності;
2.2.3 Національного походження;
2.2.4 Релігійної приналежності;
2.2.5 Сексуальної орієнтації;
2.2.6 Статі, роду або гендерної ідентичності;
2.2.7 Серйозних фізичних вад або хвороб.

Організаціям і людям, які пропагують ненависть до цих захищених груп, заборонено реєструватися на «ВСІ ТУТ». Ми надіємося, що члени нашої спільноти повідомлятимуть про такий вміст, як і про інші порушення наших стандартів.
 
Люди можуть використовувати «ВСІ ТУТ», щоб обговорювати ідеї, установи та звичаї. Така дискусія сприятиме дебатам і кращому розумінню справи. Інколи люди публікують вміст, який включає пропаганду ненависті від іншої особи, щоб підвищити обізнаність або повідомити іншим про пропаганду ненависті. У такому випадку ми просимо людей чітко вказувати мету публікації, що допоможе нам зрозуміти, чому вони поділилися цим вмістом.
 
Ми дозволяємо гумор, сатиру або коментування в соціальній мережі «ВСІ ТУТ» щодо цих тем, і ми віримо, що використання автентичної особистості робить людей відповідальнішими за публікацію коментарів такого типу. З цієї причини ми просимо власників сторінок або груп пов’язувати своє ім’я та профіль «ВСІ ТУТ» із вмістом нетактовного характеру, навіть якщо цей вміст не порушує нашу політику. Як завжди, ми закликаємо людей зважати на свою аудиторію під час публікації вмісту такого типу. Зворотні аргументи з точною й достовірною інформацією та альтернативні точки зору дають змогу створити безпечніше та більш ввічливе середовище.

2.3 Насильство та графічний вміст.

«ВСІ ТУТ» уже тривалий час є місцем, де люди діляться досвідом і підвищують обізнаність щодо важливих проблем. Інколи такий досвід і проблеми включають насильство та графічні зображення, які представляють громадський інтерес або стурбованість, як-от на тему порушення прав людини або актів тероризму. У багатьох випадках, коли люди діляться вмістом такого типу, вони засуджують його або підвищують обізнаність щодо нього. Ми видаляємо графічні зображення, якщо вони опубліковані, щоб отримати садистське задоволення або прославити чи звеличити насильство.
 
Коли люди діляться вмістом на «ВСІ ТУТ», ми очікуємо, що вони робитимуть це відповідально та ретельно вибиратимуть, хто бачитиме такий вміст. Ми також просимо, щоб люди попереджали свою аудиторію про те, що вона може побачити, якщо вміст включає графічне зображення насильства.

3. ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕКИ ПРОФІЛЮ І ОСОБИСТОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Ми наполегливо працюємо над тим, щоб забезпечити безпеку вашого облікового запису та захистити вашу особисту інформацію. Інформація про людину, відповідно до закону України про захист персональних даних, є приватною інформацією людини і не передається третім особам без його згоди. Приєднуючись до «ВСІ ТУТ», ви погоджуєтеся з використанням свого справжнього імені та особистості. Ви не можете публікувати особисту інформацію інших людей без їхньої згоди. Дізнайтеся докладніше про те, що ми робимо для захисту вашої особистої інформації:

3.1 Використання автентичного імені та особистості: вимога «ВСІ ТУТ» використовувати справжнє ім’я і прізвище.

Люди спілкуються на «ВСІ ТУТ», використовуючи свою автентичну особистість. Коли люди відстоюють свої думки або дії ціною власного імені та репутації, спільнота стає відповідальнішою. Якщо ми виявимо, що ви маєте кілька особистих профілів, ми можемо попросити вас закрити додаткові профілі. Також ми видаляємо всі профілі, які імітують інших осіб.
 
Якщо ви бажаєте зареєструвати на «ВСІ ТУТ» свою домашню тваринку, організацію, улюблений фільм, персонаж гри тощо - створіть свою сторінку або групу. Сторінки та групи дають змогу вести бізнес, звертатися до шанувальників або рекламувати важливу для вас інформацію, заводити нове коло друзів, знайомств та колег по інтересам.

3.2 Шахрайство та спам: захист від шахрайства та спаму.

Ми докладаємо багато зусиль, щоб забезпечити надійність інформації, якою ви ділитеся. Ми розслідуємо кожну підозру порушення безпеки. Забороняється використання оманливої та неточної інформації для штучного збору позначок "Подобається", "Поширити" та читачів. Ми просимо поважати людей і не звертатися до них у комерційних цілях без їхньої згоди. Забороняється спам, в тому числі рекламний, на сторінках профілів друзів користувача без їх згоди.

3.3 Облікові записи друзів або членів родини, які пішли з життя: створення місця на «ВСІ ТУТ» для вшанування пам’яті близьких людей, яких більше немає в живих.

«ВСІ ТУТ» – це місце, яке люди відвідують, щоб поділитися історіями та спогадами про друзів і членів родини, які пішли з життя. Щойно ми отримуємо підтвердження смерті, ми надійно захищаємо й увіковічуємо облікові записи. Ми робимо це, щойно отримуємо достатнє підтвердження смерті. Найближчі члени родини також можуть надіслати запит із проханням видалити профіль близької людини.

4. ЗАХИСТ ВАШОЇ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

«ВСІ ТУТ» - це місце, де ви можете поділитися тим, що важливо для вас. Вам належать усі матеріали та інформація, які ви публікуєте на «ВСІ ТУТ». Ви можете контролювати їх поширення через налаштування конфіденційності та налаштування додатків. Проте, перш, ніж публікувати матеріали на «ВСІ ТУТ», переконайтеся, що маєте на це право. Дотримуйтесь авторських прав, права на торговельні марки й будь-які інші права.

5. СКАРГИ НА ПОРУШЕННЯ

Наше співтовариство зростає з кожним днем, і ми прагнемо створити для людей доброзичливу атмосферу, де немає заборонених матеріалів. У цій справі ми покладаємося на допомогу таких людей, як ви. Якщо ви бачите на «ВСІ ТУТ» те, що, на вашу думку, порушує наші умови, просимо повідомити нам про це.
Іноді ми також видаляємо матеріали, які порушують закони України, але при цьому відповідають нашим Нормам спільноти, тільки за запитом різних органів влади, спеціальних служб України та правовласників.

5.1 Не забувайте про наступне:
5.1.1 Ми можемо вживати заходи кожен раз, коли хтось порушує Норми спільноти, які перелічені тут.
5.1.2 Ми можемо попросити власників Сторінок або Груп зв'язати своє ім'я та профіль на «ВСІ ТУТ» зі сторінками або групами, де опубліковані матеріали жорстокого або образливого характеру, навіть якщо ці матеріали не порушують наші правила.
5.1.3 Відправка скарги на матеріали не гарантує того, що вони будуть видалені, оскільки вони, можливо, не порушують наші правила.
5.1.4 Наші фахівці з оцінки матеріалів будуть розраховувати на те, що ви повідомите, чому публікація, можливо, порушує наші правила. Якщо ви скаржитеся на матеріали, повідомте нам, чому їх слід видалити (наприклад, це зображення оголеного тіла або ворожі висловлювання), щоб ми могли відправити їх на оцінку певному фахівцю.
5.1.5 Кількість скарг не впливає на рішення про видалення матеріалів. Ми ніколи не видаляємо матеріали тільки тому, що на них багаторазово надходили скарги.
5.1.6 Наслідки порушення «Норм спільноти» можуть бути різними в залежності від ступеня серйозності порушення та від репутації людини на «ВСІ ТУТ». Наприклад, за перше порушення ми можемо зробити людині попередження або перемістити його профіль у групу користувачів з обмеженими можливостями, але за подальші порушення ми можемо заборонити цій людині робити публікації на «ВСІ ТУТ» або заборонити доступ до сайту.

5.2 Не всі неприємні або спірні матеріали порушують наші Норми спільноти. Тому ми даємо вам можливість персоналізувати матеріали , які відображаються і управляти тим, що ви бачите.
 
Для цього можна скасувати підписку на користувача, заблокувати користувача, заблокувати або приховати публікації, людей, сторінки й додатки, групи, які ви не хочете бачити. Ми закликаємо вас використовувати ці налаштування, щоб зробити роботу з сайтом «ВСІ ТУТ» більш зручною. 
Часто люди вирішують проблеми, пов'язані з матеріалами, просто звернувшись до того, хто їх опублікував. 

Ми створили інструменти для прямої взаємодії з іншими людьми, якщо ви незадоволені публікаціями, фото або іншими матеріалами, які бачите на «ВСІ ТУТ»:
5.2.1 Можливість видалення друга;
5.2.2 Можливість блокування;
5.2.3 Можливість зміни налаштувань конфіденційності;
5.2.4 Можливість створення скарги;
5.2.5 Можливість для звернення до модераторів сайту для вирішення будь-яких проблем;
5.2.6 Можливість використання форми «Зворотного зв'язку» для взаємодії з Адміністрацією сайту «ВСІ ТУТ».

6. РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ ЗОВНІШНІХ ПОСИЛАНЬ І ПОШТОВИХ ЕЛЕКТРОННИХ СКРИНЬОК

6.1 Рекомендації по використанню зовнішніх посилань.

Президент України Петро Порошенко ввів в дію рішення РНБО від 28 квітня, згідно з яким проти Росії вводяться нові масштабні санкції. Різного роду обмеження стосуються не тільки популярних соцмереж і порталів «Mail», «ВКонтакте», «Одноклассники» і сервісів «Яндекса». Під забороною опинилися ряд сервісних IT-компаній і інтеграторів, виробників і дистриб'юторів ERP, CRM-систем для бізнесу, включаючи «1С» та «Парус». Блоковані також будуть сайти антивірусних компаній «Лаборатория Касперского» і "DrWeb". Економічні санкції (блокування активів, заборона на транзакції і мовлення) також введені проти найбільших російських телекомпаній: «ТВ Центр», "ВГТРК", «НТВ-Плюс», «Звезда», "ТНТ", "РЕН-ТВ" та інших.

Адміністрація сайту «ВСІ ТУТ» не рекомендує користуватися зовнішніми посиланнями на зазначені вище інтернет ресурси, сайти і сервіси. Ми також не рекомендуємо використовувати зовнішні посилання на інтернет ресурси, сайти і сервіси, які можуть становити загрозу сайту «ВСІ ТУТ» і його користувачам а також використовувати сайт «ВСІ ТУТ» у якості платформи по розкраданню контенту, спам-реклами та інших діях, які суперечать Умовам використання сайту «ВСІ ТУТ». 

В якості захисту учасників сайту від не рекомендованих зовнішніх посилань, сайт «ВСІ ТУТ» використовує фільтри для блокування посилань з відображенням застереження для користувачів сайту.

6.2 Рекомендації по використанню електронних поштових скриньок.

Адміністрація «ВСІ ТУТ» пропонує всім користувачам сайту не використовувати такі сервіси:

 • mail.ru;
 • rambler.ru;
 • yandex.ru;
 • yandex.ua;
 • inbox.ru;
 • list.ru;
 • bk.ru;
 • mail.ua.

Ми рекомендуємо використовувати ці поштові сервіси:

 • Gmail.com;
 • Yahoo.com;
 • Ukr.net.

7. НАГОРОДИ, ЯК МОТИВАЦІЯ КОРИСТУВАЧІВ ДО ДІЇ

Для мотивації користувачів до дії «ВСІ ТУТ» пропонує наступні інструменти: додавання поінтів (балів) за активність на сайті, участь у вікторинах, конкурсах, лотереях та інших заходах, призи, подарунки та нагороди, матеріальні та грошові винагороди, рекламу профілю і контенту, vip-статуси і групи, підписки та інші можливості. 

Під дією варто розуміти будь-яку дію користувача на сайті, наприклад, додавання контенту або друзів, публікація статей або блогів, коментування або обговорення, створення сторінок або груп, а також інші будь-які дії, які не порушують Умови використання «ВСІ ТУТ».

Під мотивацією слід розуміти спонукання або стимулювання людини до дії і вчинків для задоволення своїх матеріальних і інших потреб, для досягнення якого-небудь результату.

«ВСІ ТУТ» може скасувати або анулювати поінти (бали), будь-які призи, нагороди та подарунки, рекламу, статуси, підписки та інші можливості для користувачів, які не відвідували сайт «ВСІ ТУТ» більше 1 місяця, без попереднього попередження користувача про це.

ПОВЕРНУТИСЯ НА СТОРІНКУ УМОВ ВИКОРИСТАННЯ «ВСІ ТУТ»

Копіювання, скачування і завантаження сторінки заборонено!
Дата останнього оновлення: 17.06.2018