ПОЛІТИКА АВТОРСЬКИХ ПРАВ «ВСІ ТУТ»

1. ВСТУП

Політика авторських прав «ВСІ ТУТ» регулює правила використання медіа платформою (платформа для додавання зображень, відео та музики) між сайтом «ВСІ ТУТ» і користувачем при використанні розділів "Галереї", "Музики" та "Відео". Якщо Ви не згодні з цією політикою, Вам заборонено використовувати розділи "Галереї", "Музики" та "Відео" в якості медіа платформи, до сервісів яких відносяться:
1.1 Додавання, реклама або обмін медіа посилань;
1.2 Додавання, реклама або обмін медіа каналів;
1.3 Додавання, реклама або обмін медіа альбомів;
1.4 Додавання, реклама або обмін медіа плейлістів;
1.5 Додавання, реклама або обмін медіа текстів;
1.6 Завантаження медіа файлів;
1.7 Збереження медіа файлів.

При доступі до сервісів медіа платформи Ви гарантуєте, що Ви прочитали і зрозуміли Політику авторських прав «ВСІ ТУТ» та зобов'язуєтесь дотримуватися її.

Ми залишаємо за собою право оновлювати, редагувати або іншим чином змінювати Політику авторських прав «ВСІ ТУТ в будь-який час. Дата останньої модифікації вказується в кінці Політики авторських прав «ВСІ ТУТ». Тільки Ви несете відповідальність, щоб перевіряти цю сторінку час від часу для перегляду оновлених даних і змін Політики авторських прав.

2. ВИКОРИСТАННЯ МЕДІА ПЛАТФОРМИ

2.1 Використовувати медіа платформу може будь-який зареєстрований користувач сайту «ВСІ ТУТ» спільно з Політикою авторських прав.
2.2 Якщо ви використовуєте свій медіа контент, автором якого Ви є, Ви можете використовувати в повному обсязі всі сервіси медіа платформи. Використовуючи медіа контент, який має ліцензію Creative Commons (CC BY), будь-який користувач сайту «ВСІ ТУТ» також може використовувати в повному обсязі всі сервіси медіа платформи.
2.3 Користуючись сайтом «ВСІ ТУТ», Ви підтверджуєте, що в повній мірі усвідомлюєте, що матеріали, які розміщуються Вами на сайті «ВСІ ТУТ» або з його допомогою, потенційно можуть порушувати охоронювані законом України майнові і (або) особисті немайнові права третіх осіб, в тому числі виключні права на об'єкти інтелектуальної власності, будь-які авторські і суміжні права згідно 25 статті України "Про авторське право і суміжні права" а також можуть містити інформацію, заборонену до поширення законами України.
2.4 Адміністрація сайту «ВСІ ТУТ» попереджає Вас, що Ви несете особисту відповідальність за використання медіа платформи (Галерея, Відео, Музика).
2.5 Ви звільняєте нас, наших директорів, посадових осіб, співробітників і агентів від будь-яких претензій і збитків, відомих та невідомих при використанні медіа платформи.
2.6 Якщо хто-небудь подасть нам претензію у зв'язку з Вашими діями, матеріалами або інформацією, то Ви гарантуєте нам захист від будь-якого збитку, відшкодування збитків і витрат будь-якого роду (включаючи розумні гонорари і витрати адвокатів) у зв'язку з такою претензією.
2.7 Ви розумієте і погоджуєтеся з тим, що Адміністрація сайту «ВСІ ТУТ» може переглядати сайт на наявність забороненого медіа контенту та може видаляти або переміщати (без попередження) будь-який медіа контент на свій власний розсуд, за будь-якої причини або без причини, включаючи без всяких обмежень переміщення або видалення медіа контенту, який, на особисту думку Адміністрації, порушує Політику авторських прав «ВСІ ТУТ» або який може порушувати права правовласників, завдати шкоди або загрожувати безпеці інших людей або третіх осіб.
2.8 Розміщуючи свій медіа контент на медіа платформі сайту «ВСІ ТУТ», Ви автоматично безоплатно надаєте Адміністрації сайту невиключне право на його використання шляхом копіювання, публічного виконання, відтворення, переробки, перекладу та поширення для цілей сайту або у зв'язку з ними, в тому числі для його популяризації або реклами. Для зазначених цілей Адміністрація сайту «ВСІ ТУТ» може виготовляти похідні твори або вставляти Ваш медіа контент в якості складових частин у відповідні збірники, рекламні блоки, вчиняти інші дії, що служать досягненню зазначених цілей.
2.9 Якщо правовласники вимагатимуть заблокувати ваш профіль за порушення Політики авторських прав медіа платформи, то Адміністрація сайту «ВСІ ТУТ» буде змушена це зробити на невизначений час у тому випадку, якщо це порушення зафіксовано правовласником.
2.10 Адміністрація сайту «ВСІ ТУТ» залишає за собою право без попередження блокувати або видаляти профіль користувача, медіа контент, за порушення Політики авторських прав «ВСІ ТУТ».
2.11 Адміністрація сайту «ВСІ ТУТ» в будь-який момент може вимагати від Вас підтвердження авторських прав за завантажений Вами медіа контент.

3. ОБМЕЖЕННЯ НА ВИКОРИСТАННЯ МЕДІА ПЛАТФОРМИ

3.1 Ваш вік повинен бути 18 та більше років. Якщо Ваш вік менше 18 років, то Адміністрація сайту «ВСІ ТУТ» може вимагати від Вас підтвердження Ваших батьків або опікунів на використання медіа платформи сайту та за відповідальність їх за Ваші дії при використанні нашої медіа платформи.
3.2 Розміщуючи свій медіа контент на сайті «ВСІ ТУТ», Ви надаєте іншим користувачам невиняткове право на його використання шляхом додавання посилання, переглядів або відтворень виключно з метою особистого некомерційного використання, крім випадків, коли таке використання заподіює або може заподіяти шкоду охоронюваним законом інтересам правовласника.
3.3 Використання медіа контенту допускається за умови збереження всіх знаків авторства (копірайтів) або інших повідомлень про авторство, збереження імені автора в незмінному вигляді, збереженні твору в незмінному вигляді, назви або опису.
3.4 Забороняється завантажувати, копіювати, викачувати, захоплювати медіа контент автором якого Ви не є. Можна використовувати в таких випадках додавання посилань для некомерційного використання в тому випадку, якщо ви впевнені, що Ваші дії не будуть порушувати права правовласників цього медіа контенту.
3.5 Забороняється завантажувати відео та музичні файли, у тому числі посилання, назви яких не містять сенсу або містять помилки правопису та посилання інтернет-ресурсів. Медіа контент, що порушує цей пункт, видаляється без попередження!Забороняється комерційне використання медіа контенту, автором якого Ви не є.

ПОВЕРНУТИСЯ НА СТОРІНКУ УМОВ ВИКОРИСТАННЯ «ВСІ ТУТ»

Копіювання, скачування і завантаження сторінки заборонено!
Дата останнього оновлення: 09.12.2017