Торговий майданчик «Seller Digital»
Розміри бізнесу1 - 50
Час роботи
Годинна зона:Europe/Kiev
Понеділок
Контактна інформація
Телефон:
seller@vsitut.com
Поштова скринька:
Додаткова інформація
Код ЄДРПОУ:
Банк:
Розрахунковий рахунок:
Ідентифікаційний номер:
Платіжні карти:
Додаткові платіжні реквізити:
Додаткові телефони підтримки:
Керівництво підприємства:
Співробітники підприємства:
Вакансії:
Послуги підприємства:
«Seller Digital» є торговим майданчиком з миттєвою доставкою товару. Торговий майданчик «Seller Digital» це крамниця цифрових товарів сайту «ВСІ ТУТ». У якості цифрового товару можуть виступати інформаційні товари (навчальні відео, аудіо курси і тренінги, електронні книги, керівництва і т.д.), програмне забезпечення, графіка, різні бази даних, текстові файли, купони на знижку і т.д.
Продукція підприємства:
Опис

Торговий майданчик «Seller Digital» це крамниця цифрових товарів сайту «ВСІ ТУТ». У якості цифрового товару можуть виступати інформаційні товари (навчальні відео, аудіо курси і тренінги, електронні книги, керівництва і т.д.), програмне забезпечення, графіка, різні бази даних, текстові файли, купони на знижку і т.д.

«Seller Digital» в якості оплати за товари приймає електронні гроші, що дозволяє моментально доставити товар покупцеві. Якщо це програма або книжка, відео або аудіо файл, то відразу після оплати вам буде вислано посилання для скачування, якщо це купон або карта експрес-оплати, документ, доступ до закритих розділів сайту, то вам будуть надані її реквізити (серійний номер, PIN-код, пароль і т.д.) або їх відскановане зображення.

Категорія: