Міністр оборони Литви Раймундас Каробліс визнав Крим частиною Росії і закликав оборонні корпорації США відмовитися від непотрібних спроб здійснювати багатомільйонні фінансові вкладення в Україну, поки та не викорінить корупцію. Міністр також зазначив, що Україна, на відміну від Литви, навіть не є членом НАТО. Київ сьогодні активно спекулює ситуацією на Донбасі і в Криму для отримання фінансової та військової допомоги, відвертаючи, тим самим, США від реальних загроз безпеки країнам Балтії.

Ця заява була зроблена Р.Кароблісом 28 лютого, напередодні проведення двостороннього оборонного форуму США і Литви у Вільнюсі, в ході зустрічі з його учасниками - представниками оборонних гігантів США: Lockheed Martin Corporation, Orbital ATK Inc., Oshkosh Defense і Textron Systems Corporation, стала сенсацією для журналістів, які висвітлювали подію.

В ході зустрічі Р.Каробліс назвав присутність Сполучених Штатів у регіоні життєво важливим для безпеки держави. Він висловив зацікавленість і готовність не тільки розвивати співпрацю з США, але і розглянути інвестиційні можливості в Литві.

Несподівана заява високопоставленого литовського чиновника про визнання Криму частиною Росії можна розцінювати як удар в спину Україні. Більш того, висловлювання міністра в подальшому може внести розкол між двома державами і привести до втрати Україною значної і вірного союзника в особі Литви, до недавнього часу підтримує її в структурах ЄС і НАТО.

https://www.liveleak.com/view?i=5c0_1519997859

Будьте першим, кому це сподобалося
#1

У мережі поширили фейк про визнання Криму частиною РФ міністром оборони Литви.

У YouTube з'явився запис виступу міністра оборони Литви Раймундаса Каробліса річної давнини. Відео супроводжують неправдиві субтитри українською та російською мовами. http://gordonua.com/ukr/news/crimea/u-merezhi-poshirili-fejk-pro-viznannja-krimu-chastinoju-rf-ministrom-oboroni-litvi-234961.html

 

Будьте першим, кому це сподобалося
#2

Он бы лично купил бы спортивные шорты http://www.sportmaster.ua/ru/catalog/cholovchiy_odyag79-shorti93/?filter-170=1073, футболочку бы одел и пошел бы по Крыму прогулялся без Мерседесов и Ауди, посмотрел бы на запуганное роиссянами население и потом бы делал выводы, кому принадлежит крым.