Шановні користувачі! Волонтерський рух - це діяльність, що здійснюється добровільно на благо людини, суспільства або окремих соціальних груп, без розрахунку на винагороду. Сайт «ВСІ ТУТ» для цільової фінансової підтримки (оплата за сервер, ліцензій, оновлень додатків і програмних продуктів, переговорів з іноземними розробниками і підтримки з їхнього боку встановлених на сайті додатків) може використовувати Донати (Добровільне пожертвування) від учасників сайту «ВСІ ТУТ» за деякі послуги, використовуючи методи електронної комерції (Е-commerce). Але цього може не вистачити. Ми з радістю приймемо будь-яку допомогу від небайдужих людей і учасників (користувачів) «ВСІ ТУТ» для підтримки соціальної мережі «ВСІ ТУТ». Це може бути не тільки фінансова підтримка, а й реклама сайту в засобах масової інформації та веб-ресурсах інтернету, послуги юристів, перекладачів і інші необхідні консультації, матеріальна та інша допомога в придбанні серверів і серверних комплектуючих.


Адміністрація сайту в цій темі буде публікувати імена і посилання профілів всіх користувачів, які надали будь-яку реальну допомогу сайту «ВСІ ТУТ».

Якщо ваша допомога з якихось причин нами не була помічена, не соромтеся, публікуйте повідомлення в цій темі - ви будете обов'язково відзначені.

Перелік волонтерів і спонсорів, що зробили добровільну допомогу «ВСІ ТУТ»:

1. Компанія FoxExpert - компанія FoxExpert надає безкоштовну допомогу в придбанні програмного забезпечення й додатків компанії FoxExpert, їх оновлень, налаштування та програмування.