Шановні друзі та користувачі мережі! Багато хто питає мене, чому неможна завантажувати медіа контент (відео, музика) на сервер нашої мережі. Відповідаю: тому що неможна завантажувати медіа контент, який не належить Вам, тому що це правопорушення зветься Порушенням авторського права (контрафакція, піратство), суть якого складає використовування творів науки, літератури та мистецтва, захищених авторським правом, без дозволу авторів або правовласників або з порушенням умов договору про використовування таких творів. До числа основних способів порушення авторських прав відноситься незаконне копіювання та розповсюдження твору, плагіат а також несанкціоноване правовласником поширення матеріалу, захищеного авторським правом, такого, як програмне забезпечення, музичні композиції, фільми, відео ролики, книги, комп'ютерні ігри.

Що означає порушення авторського права (піратство)? Під авторським правом можна розуміти приналежність якогось продукту суб'єкту, та наявності у нього права вирішувати, кому і як слід використовувати його власність.

В законослухняній Європі влада вже давно зрозуміла, що попит формує пропозицію. Тому багато країн намагаються боротися не тільки з піратськими сайтами, але і з користувачами, які звикли до безкоштовного контенту.

  • У Франції ще декілька років тому існувала норма, яка дозволяла просто «обрізати» інтернет у того, хто скачав нелегальний контент. Наприклад, закон Dadvsi передбачає, що власник піратського сайту або торрент-трекера може отримати до трьох років в'язниці або штраф до 300 тис. Євро.
  • Непросто бути піратом в Німеччині. Німецьке законодавство непримиренно до будь-якого факту роздачі контенту. Тобто, наприклад, онлайн-перегляд відео або прослуховування музики навіть з піратського серверу не є порушенням. А ось спроба завантажити ролик або композицію на жорсткий диск для подальшої роздачі вже чревате великим штрафом або декількома роками тюремного ув'язнення. Завантаження файлу через торрент також автоматично стає злочином, оскільки передбачає роздачу завантаженого матеріалу.
  • Великобританія, як і Франція, розсилає користувачам, викритим у піратстві, попереджувальні листи. Якщо користувач продовжує порушувати закон, йому урізують швидкість доступу до інтернету або виписують великий штраф. Іноді уряд влаштовує показові покарання, штрафуючи кількох порушників на суму до 50 тис. Фунтів.
  • У США боротьба з піратством трохи м'якше, ніж в Європі. Нагадаємо, у зв'язку з суспільним резонансом законопроекти 2012 SOPA і PIPA так і не були прийняті. Тим не менш, з кінця 2013 року влада Сполучених Штатів поклала обов'язок стежити за користувачами на провайдерів. Так, якщо користувач був викритий у піратстві, йому буде послідовно відправлено шість попереджень. Після цього провайдер вживає заходів на свій розсуд - знижує швидкість або проводить профілактичну бесіду з порушником.
  • Китай, традиційно, цікавиться ідеологією більше, ніж авторськими правами. Цензура тут має набагато більше повноважень, ніж суд. В країні часто блокуються зарубіжні трекери і файлообмінники. Внутрішні ж функціонують без особливих проблем, роздаючи як внутрішню, так і зарубіжну продукцію. Питання до них виникають лише тоді, коли на сайті з'являється контент, неугодний уряду країни.
  • Гонконг дотримується виключно своїх інтересів, дозволяючи необмежено копіювати західну, зокрема, голлівудську продукцію. Але якщо користувач спробує нелегально скачати контент, створений своїм, гонконгським виробником, він може отримати серйозні проблеми з законом. Подібне може прирівнюватися до крадіжок.
  • Користувачі мережі Інтернет з країни "сонця, що сходить" втратили можливість завантажувати піратські файли. Тим з них, хто порушить нове законодавство, доведеться заплатити до 2 млн. Ієн. Також порушники можуть позбутися волі на 2 роки. Хоча і раніше в Японії під заборону потрапляла дана діяльність, але лише тепер в країні були затверджені штрафні санкції за цей вид правопорушень.

 

Адміністрація соціальної мережі «ВСІ ТУТ» негативно ставиться до піратства та контрафактної продукції і тому, щоб користувачі нашої мережі не були в чомусь обмежені, для перегляду фільмів та роликів можна використовувати стрічку активності а також розділ відео "ВІДЕО", за допомогою якого користувачі сайту зможуть додавати свої відео файли з сервісу YouTube, використовуючи його стандартну ліцензію з обміну відео.

11
Категорія: Статті з безпеки
Схожі статті:
Обрані статті FAQ