Виконайте кілька кроків, які допоможуть Вам налаштувати свій аккаунт і визначити коло спілкування.

1. Увійдіть у свій профіль і завантажте зображення для аватара. Для цього необхідно навести курсор на верхню праву іконку та клікнути по ній лівою кнопкою комп'ютерної мишки.

Далі, після того як ви увійшли у свій профіль, наведіть курсор миші на ліву велику іконку для аватара та виберіть тип завантаження аватара: внизу буде значок для завантаження зображення з комп'ютера а вгорі - значок для активації веб-камери. Клацніть лівою кнопкою комп'ютерної мишки на обраний тип завантаження та завантажте аватар.

2. Завантажте зображення для обкладинки профілю - для цього використовуйте верхню праву іконку у вигляді колеса.

3. Такий же значок у вигляді колеса розташований у верхньому правому меню, за допомогою якого настроюються основні параметри користувача. 

Наприклад, щоб всі публікації на вашій стіні відображалися тільки вам і вашим друзям, необхідно перейти у розділ Конфіденційність та налаштувати два верхніх параметра у рубриці Профілю.

А для того щоб змінити мову сайту або пароль - перейдіть у розділ Мої дані і налаштуйте необхідні параметри.

Адміністрація сайту для ознайомлення підготувала для нових користувачів дайжест статей і правил:

  • Умови використання сайту, у якому опубліковані основні правила, дотримання яких є обов'язковим для всіх користувачів сайту.
  • База знань, яка служить розділом допомоги для користувачів сайту.
  • Зворотній зв'язок , за допомогою якої можна повідомити про проблеми та помилки, опублікувати позитивні відгуки або поділитися своїми ідеями з модернізації сайту.
14
Категорія: Вхід | Реєстрація
Обрані статті FAQ