УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ПЛАТНИХ СЕРВІСІВ

1. ВСТУП
1.1 Умови використання платних сервісів сайту «ВСІ ТУТ» регулюють правила використання та умови обслуговування платних сервісів між сайтом «ВСІ ТУТ» і його користувачами спільно з Умовами використання сайту та Договору про авторське право. Якщо Ви не згодні з Умовами використання платних сервісів сайту «ВСІ ТУТ», Вам заборонено користуватися платними сервісами сайту «ВСІ ТУТ». Ви повинні розуміти, що Ви несете персональну відповідальність за використання платних сервісів сайту «ВСІ ТУТ» і зобов'язуєтеся виконувати Умови використання платних сервісів сайту «ВСІ ТУТ».
1.2 Ми залишаємо за собою право оновлювати, редагувати або іншим чином змінювати ці Умови використання в будь-який час. Дата останньої модифікації вказується в кінці цих Умов використання. Тільки Ви несете відповідальність, щоб перевіряти цю сторінку час від часу для перегляду оновлених даних і змін політики використання платних сервісів сайту «ВСІ ТУТ».

2. ПЛАТНІ ПОСЛУГИ
Сайт «ВСІ ТУТ» використовує платні сервіси, до яких відносяться:
2.1 Підписки - це можливість доступу користувачів сайту до додаткових функцій та розділів сайту;
2.2 Поінти - це можливість підвищення рейтингу користувачів;
2.3 E-подарунки - це можливість використовувати подарункові зображення;
2.4 Реклама - це можливість створення реклами.

3. ПЛАТІЖНІ СИСТЕМИ
3.1 У якості оплати за використання платних сервісів сайт «ВСІ ТУТ» використовує платіжний сервіс INTERKASSA, що є програмним захищеним комплексом для прийому різних форм оплати і дозволяє в режимі онлайн, використовуючи платіжні системи (шлюзи) різних способів оплати, оплачувати послуги (товари), поповнювати свої рахунки різними, зручними способами.
3.2 INTERKASSA взаємодіє з 50-ю платіжними системами (шлюзами), серед них найпопулярніші: PayPal, Visa, MasterCard, WebMoney, RBK money, Приват24 і інші а також співпрацює з безліччю банків, в тому числі, які знаходяться в Україні і є юридичною особою.

4. ОПЛАТА ПОСЛУГ
4.1 Використання платних сервісів на сайті «ВСІ ТУТ» дозволений користувачам, вік яких не менше 18 років;
4.2 Перед оплатою платних сервісів сайту «ВСІ ТУТ» необхідно уважно визначити відповідний спосіб оплати (платіжну систему, шлюз).
4.3 Після вибору платного сервісу необхідно перейти на платіжний сервіс INTERKASSA, вибрати спосіб оплати (платіжний шлюз, система) та оплатити послугу, слідуючи інструкціям оплати. Після оплати і зарахування коштів на рахунок сайту платна послуга буде активована автоматично. Користувач після оплати автоматично переходить назад на сайт а також отримує повідомлення з номером рахунку на свою електронну поштову скриньку про успішно завершену транзакцію (платеж). Після закінчення часу використання платної послуги - послуга анулюється.

5. КОМІСІЇ
На всі вхідні платежі підтримується комісія в розмірі від 3% до 8% в залежності від обраного користувачем способу оплати. Комісію оплачує користувач (платник). При цьому всі операції по прийому платежів здійснюються на боці тієї платіжної системи (шлюзу), яку ви обрали (платник). Якщо обрана платіжна система (шлюз) при оплаті через платіжний сервіс INTERKASSA в якості оплати не приймає українські гривні а інший тип валюти, то перед оплатою здійснюється автоматична конвертація валюти в потрібну.

6. ПОЛІТИКА ПОВЕРНЕННЯ ПЛАТЕЖІВ
Повернення коштів користувачеві порталу «ВСІ ТУТ» можливий тільки за умови, якщо оплачена послуга не була активована. Повернення коштів виконується протягом 30 календарних днів з моменту надходження оплати на рахунок сайту при пред'явленні доказів виконаного платежу з боку користувача Адміністрації сайту. Повернення коштів користувачеві можливий тільки на платіжну картку Приват банка, при цьому комісію банку за повернення оплачує покупець.
Адміністрація порталу може відмовити повернути кошти, якщо:
6.1 Платіжна транзакція сталася з помилкою з вини використовуваної платіжної системи і на рахунок порталу «ВСІ ТУТ» не надійшло коштів
6.2 Користувач порушував Правила та умови користування сайту
6.3 Користувач підозрюється в інтернет-шахрайстві
6.4 При листуванні від користувача (платника) були застосовані будь-які загрози по відношенню до Адміністрації сайту та його працівникам. Увага: вся переписка користувачів з Адміністрацією сайту архівується.
6.5 Користувач не є громадянином України
Користувачі, які використовують платні сервіси порталу «ВСІ ТУТ» повинні знати, що, зарахування платежу на рахунок сайту може відбуватися до 7 робочих банківських днів і на протязі цього часу оплачена послуга може бути не активована.

7. МОЖЛИВІ РИЗИКИ
7.1 Сайт «ВСІ ТУТ» не несе відповідальності за можливі збої при використанні платіжної системи INTERKASSA або її платіжних шлюзів.
7.2 Сайт «ВСІ ТУТ» не несе відповідальності за можливе призупинення платних послуг у зв'язку з технічними перебоями у роботі обладнання та програмного забезпечення або іншого роду проблемами, що виникли в ході роботи сайту.

8. ВИСНОВОК
Умови використання платних сервісів сайту «ВСІ ТУТ» вступає в силу з моменту реєстрації користувача і діє протягом всього терміну використання будь-яких сервісів національної соціальної мережі України «ВСІ ТУТ» | https://vsitut.com

Дата останньої зміни угоди: 09.04.2017