ПОЛІТИКА ВИКОРИСТАННЯ ПЛАТНИХ СЕРВІСІВ «ВСІ ТУТ»

1. ВСТУП

Політика використання платних сервісів «ВСІ ТУТ» регулює правила використання та умови обслуговування платних сервісів між сайтом «ВСІ ТУТ» і його користувачами. Якщо Ви не згодні з цією політикою, Вам заборонено користуватися платними сервісами сайту «ВСІ ТУТ». Ви повинні розуміти, що Ви несете персональну відповідальність за використання платних сервісів сайту «ВСІ ТУТ» і зобов'язуєтеся виконувати Політику використання платних сервісів сайту «ВСІ ТУТ».

Ми залишаємо за собою право оновлювати, редагувати або іншим чином змінювати Політику використання платних сервісів «ВСІ ТУТ» в будь-який час. Дата останньої модифікації вказується в кінці цих Умов використання. Тільки Ви несете відповідальність, щоб перевіряти цю сторінку час від часу для перегляду оновлених даних і змін Політики використання платних сервісів сайту «ВСІ ТУТ».

2. ПЛАТНІ ПОСЛУГИ

Сайт «ВСІ ТУТ» для цільової фінансової підтримки (оплата за сервер, ліцензій і оновлень додатків і програмних продуктів, переговорів з іноземними розробниками і підтримки з їхнього боку встановлених на сайті додатків) може використовувати Донати (Добровільне пожертвування) від учасників сайту «ВСІ ТУТ» за деякі послуги, використовуючи методи електронної комерції (Е-commerce), під якою слід розуміти будь-які форми угод, при яких взаємодія сторін здійснюється електронним способом замість фізичного обміну або безпосереднього фізичного контакту, і в результаті якого право власності або право користування товаром, або послугою передається від однієї особи іншій. Системи електронної комерції дозволяють покупцеві не спілкуватися з продавцем, не витрачати час на ходіння по магазинах, а також мати більш повну інформацію про товари або послуги. Продавець же може швидше реагувати на зміну попиту, аналізувати поведінку покупців, економити кошти на персоналі, оренді приміщень і т.п. Не будучи єдиною технологією, електронна комерція в Інтернеті характеризується різнобічністю, так як вона об'єднує широкий спектр бізнес-операцій, включаючи електронну оплату, в тому числі з використанням захищених електронних платіжних систем або агрегаторів.

Донат - це віртуальна валюта на сайті «ВСІ ТУТ», яку добровільно можуть використовувати учасники сайту для оплати реальними грошима послуг на «ВСІ ТУТ». 1 Донат прирівнюється до 1 Гривні.

2.1 Сайт «ВСІ ТУТ» може використовувати оплату в якості Донатів для наступних послуг:

2.1.1 Придбання підписок
Підписки - це можливість доступу учасників «ВСІ ТУТ» до додаткових функцій і розділів сайту.
Щоб використовувати підписки, необхідно вибрати підписку, уважно прочитати її призначення і після цього, слідуючи її інструкції, відправити Донат.

2.1.2 Придбання поінтів
Поінти - це бали учасника сайту, які визначають його рейтинг на сайті. Чим більше поінтів (балів) має учасник «ВСІ ТУТ», тим більше його рейтинг по відношенню до інших користувачів сайту, і можливість попадання в десятку ТОП користувачів «ВСІ ТУТ». Рейтинг можна заробити на сайті своєю активністю або придбати поінти для його збільшення, використовуючи донати.
Щоб придбати необхідну кількість балів, необхідно зайти в свій профіль, в випадаючому меню знайти пункт "Поінти" і відправити Донат.

2.1.3 Придбання E-подарунків
E-подарунки (Електронні подарунки) - це подарункові зображення, які може подарувати учасник «ВСІ ТУТ» іншому користувачеві (Другові) в день його народження.
Щоб відправити E-подарунок, необхідно зайти до іменинника в профіль і після вибору подарунка, відправити Донат.

2.1.4 Реклама
Реклама - це можливість учасникам «ВСІ ТУТ» рекламувати свій контент на сторінках або розділах сайту.
Щоб використовувати функції реклами, рекламодавцю необхідно вибрати рекламний пакет і дотримуючись подальших інструкцій по додаванню контента (реклами), відправити Донат для публікації реклами.

2.1.5 Послуги Бізнес-каталогу
Під послугами Бізнес-каталогу слід розуміти придбання багатофункціональних пакетів для додавання бізнесу або підприємств, а також їх рекламу.
Якщо учасника «ВСІ ТУТ» не влаштовує безкоштовне додавання бізнесу або підприємства, йому необхідно вибрати інший пакет з відповідним функціоналом і відправити Донат для його публікації або реклами.

2.1.6 Послуги Крамниці (Торгової площадки)
Сайт «ВСІ ТУТ» нічого не продає і не купує, а тільки надає місце (простір або програмне забезпечення) для торговельної діяльності магазинам, торговельним підприємствам, агентам, фрілансерам і іншим організаціям.
Якщо учасника «ВСІ ТУТ» не влаштовує безкоштовне додавання магазину, йому необхідно вибрати інший пакет з відповідним функціоналом і відправити Донат для його публікації або реклами. Зароблені кошти на Торговому майданчику продавцем виводяться Адміністрацією «ВСІ ТУТ» тільки за запитом продавця, мінімальна сума яких повинна бути не менше суми, яку встановила Адміністрація «ВСІ ТУТ». Якщо продавець закрив свій магазин або видалив свій профіль, то всі зароблені кошти переходять на користь «ВСІ ТУТ». Комісію за зняття коштів платить продавець.

3. ПЛАТІЖНІ СИСТЕМИ І АГРЕГАТОРИ

3.1 INTERKASSA
«ВСІ ТУТ», при використанні Донатів, використовує платіжний агрегатор INTERKASSA, що є програмним захищеним комплексом для прийому різних форм оплати і дозволяє в режимі онлайн, використовуючи платіжні системи (шлюзи) різних способів оплати, оплачувати послуги (товари), поповнювати свої рахунки різними зручними способами. INTERKASSA взаємодіє з 50-ю платіжними системами (шлюзами), серед них найпопулярніші: PayPal, Visa, MasterCard, WebMoney, RBK money, Приват24 і інші, а також співпрацює з безліччю банків, в тому числі, які знаходяться в Україні і є юридичною особою.

3.1.1 Оплата послуг при використанні платіжного агрегатора INTERKASSA
Щоб відправити Донат для використання послуги, слідуючи інструкціям, необхідно перейти на сервіс INTERKASSA і вибрати відповідний платіжний шлюз. Після відправки доната (Добровільного платежу) послуга буде автоматично моментально активована або активована в деяких випадках в ручному режимі протягом декількох днів, якщо це попередньо зазначено при придбанні цієї послуги. Після успішного придбання послуги учаснику «ВСІ ТУТ» буде надіслано повідомлення про успішне завершення транзакції (платежу), після чого він зможе користуватися придбаною послугою (Після повернення на сайт «ВСІ ТУТ»).
Після закінчення терміну використання придбаної послуги - послуга анулюється автоматично або в ручному режимі.

3.1.2 Комісії агрегатора INTERKASSA
На всі вхідні платежі підтримується комісія в розмірі від 3% до 8% в залежності від обраного користувачем способу оплати. Комісію оплачує користувач (платник). При цьому всі операції по прийому платежів здійснюються на боці тієї платіжної системи (шлюзу), яку ви обрали (платник). Якщо обрана платіжна система (шлюз) при оплаті через платіжний сервіс INTERKASSA в якості оплати не приймає українські гривні, а інший тип валюти, то перед оплатою здійснюється автоматична конвертація валюти в потрібну.

4. УМОВИ ТА ГАРАНТІЇ НАДАННЯ ПОСЛУГ

4.1 Учасник «ВСІ ТУТ» розуміє і гарантує своєчасну відправку донатів для своїх замовлень, а також погоджується сплатити замовлення протягом 5 робочих днів, а «ВСІ ТУТ» гарантує своєчасну доставку сплачених замовлень. У разі відсутності підтвердження про оплату у встановлені терміни «ВСІ ТУТ» не несе відповідальності за наявність замовлених учасником «ВСІ ТУТ» послуг і усі неоплачені замовлення на надання послуг віддаляються після закінчення 5 робочих днів.

4.2 «ВСІ ТУТ» резервує за собою право на свій власний розсуд припинити надання послуг, а також регулювати доступ до придбання будь-яких послуг. «ВСІ ТУТ» може обмежити доступ учасника «ВСІ ТУТ» на свій власний розсуд і без попереднього повідомлення із-за несплати донатів на використання послуг.

4.3 Учасник «ВСІ ТУТ» погоджується відшкодовувати, захищати і підтримувати позицію «ВСІ ТУТ» і її постачальників, партнерів і ліцензіарів в безпеці від будь-якої відповідальності, збитків (включаючи збитки в бізнесі, зменшення доходу, судові справи, або подібні витрати і збитки), претензій і витрат, включаючи розумні адвокатські гонорари, пов'язані з порушенням учасника «ВСІ ТУТ», або третіми особами цього положення або використанням «ВСІ ТУТ». У свою чергу «ВСІ ТУТ» зобов'язується захищати і підтримувати учасника «ВСІ ТУТ», своєчасно здійснювати обробку і відправку замовлень на надання послуг, стежити за належною якістю послуг, що надаються.

5. ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

5.1 Скориставшись послугами «ВСІ ТУТ», учасник «ВСІ ТУТ» підтверджує свою згоду з тим, що він використовує «ВСІ ТУТ» і його послуги на свій страх і ризик «як є», оцінює і несе всі ризики, а «ВСІ ТУТ», в тому числі її керівництво , співробітники і агенти, не несуть ніякої відповідальності, якщо пропоновані послуги не були своєчасно надані у зв'язку з недоступністю сайту, платіжних систем або агрегаторів, ушкодженнями у програмному забезпеченні і іншими форс-мажорними обставинами.

5.2 «ВСІ ТУТ» не є організатором або ініціатором угоди між учасником «ВСІ ТУТ», або її стороною. «ВСІ ТУТ» є комунікаційною платформою, яка надає можливість учасникам «ВСІ ТУТ» розміщувати для реалізації, продавати і купувати дозволені законодавством товари і послуги в будь-який час, звідки завгодно, і за будь-якою ціною на Торговому майданчику «ВСІ ТУТ».

5.3 «ВСІ ТУТ» не може контролювати доступність, якість, своєчасну доставку, опис товару або послуг продавців на Торговому майданчику «ВСІ ТУТ». «ВСІ ТУТ» не несе відповідальності за будь-які збитки, завдані в результаті вчинення правочину, або неналежної поведінки будь-якої зі сторін угоди.

5.4 «ВСІ ТУТ» не несе відповідальності за поведінку учасників «ВСІ ТУТ», або за пропоновані ними товари або послуги. Всі суперечки і конфлікти між учасниками «ВСІ ТУТ» (Між продавцем і покупцем) вирішуються ними самостійно без залучення «ВСІ ТУТ».

5.5 Якість, безпека, законність і відповідність товару або послуги їх опису, а також можливість учасника «ВСІ ТУТ» продати або придбати товар або послугу знаходяться поза контролем «ВСІ ТУТ».

5.6 «ВСІ ТУТ» закликає учасників «ВСІ ТУТ» бути обережними і зберігати здоровий глузд при користуванні Торговельним майданчиком (Це стосується в першу чергу покупців). Покупець, використовуючи Торгівельну площу або інші пропоновані послуги від учасників сайту «ВСІ ТУТ», повинен прийняти до уваги, що його контрагент може не мати відповідної дієздатності, або видавати себе за іншу особу. Використання послуг «ВСІ ТУТ» має на увазі, що учасник «ВСІ ТУТ» усвідомлює і приймає ці ризики, а також погоджується, що «ВСІ ТУТ» не несе відповідальності за дії або бездіяльність з боку інших учасників «ВСІ ТУТ».

5.7 Учасник «ВСІ ТУТ» (Покупець) не може робити висновок, що пропозиція, продаж і придбання будь-якого товару або послуги є дійсними та легальними виходячи з факту розміщення, продажу та придбання товару або послуги на «ВСІ ТУТ». «ВСІ ТУТ» не несе відповідальності за незавершені угоди і продажі між продавцем і покупцем на «ВСІ ТУТ». Учасник «ВСІ ТУТ» приймає на себе повну відповідальність за свої дії.

5.8 Якщо у учасника «ВСІ ТУТ» (покупця) виникають претензії до іншого користувача в результаті використання останнім послуг «ВСІ ТУТ», учасник «ВСІ ТУТ» погоджується пред'являти ці вимоги самостійно і без втручання з боку «ВСІ ТУТ», а також звільняє «ВСІ ТУТ» (поряд з її дочірніми компаніями, афільованими особами, службовцями, директорами, уповноваженими і співробітниками) від всіх вимог, зобов'язань, компенсацій по відшкодуванню збитків, витрат (затрат), включаючи адвокатські гонорари, відомих або невідомих, що виникли в результаті, або у зв'язку з такими вимогами.

5.9 Бездіяльність з боку «ВСІ ТУТ» в разі порушення учасником «ВСІ ТУТ», або іншими користувачами положень цієї Угоди не позбавляє «ВСІ ТУТ» права здійснювати відповідні дії на захист своїх інтересів пізніше, а також не означає відмову «ВСІ ТУТ» від своїх прав в разі здійснення подібних порушень в подальшому.

5.10 «ВСІ ТУТ» не несе відповідальності за невиконання, або перешкоди у виконанні зобов'язань з надання доступу до «ВСІ ТУТ» через обставини непереборної сили, наслідки яких не можна уникнути, або подолати (таких як рішення влади, трудові спори, нещасні випадки, розриви в загальній системі комунікацій і т. д.).

5.11 «ВСІ ТУТ» не несе відповідальності за неполадки в роботі «ВСІ ТУТ», викликані технічними перебоями в роботі устаткування і програмного забезпечення.

5.12 Ні за яких умов «ВСІ ТУТ», її керівництво, співробітники та агенти, не несуть відповідальності за прямі, непрямі збитки і виплачені штрафні санкції будь-якого характеру (навіть якщо «ВСІ ТУТ» була попереджена про можливість таких збитків) в результаті використання «ВСІ ТУТ» і його сервісів користувачем, включаючи без обмеження випадки, в яких збитки або шкода стала результатом використання або неправильного використання «ВСІ ТУТ» і його сервісів.

5.13 «ВСІ ТУТ» не несе відповідальності за збереження інформації з акаунта, можливість використання сервісів «ВСІ ТУТ», збереження та можливість використання коштів на особистому рахунку «ВСІ ТУТ», у випадку блокування або заборони використання сторонніх сервісів, за допомогою яких учасник «ВСІ ТУТ» здійснює реєстрацію, або вхід на «ВСІ ТУТ», що знаходяться поза контролем «ВСІ ТУТ» (Наприклад, інші веб-ресурси або соціальні мережі).

5.14 «ВСІ ТУТ» не несе відповідальності за можливі збої при використанні платіжної системи INTERKASSA або її платіжних шлюзів.

5.15 «ВСІ ТУТ» не несе відповідальності за можливе призупинення платних послуг у зв'язку з технічними перебоями у роботі обладнання та програмного забезпечення або іншого роду проблемами, що виникли в ході роботи «ВСІ ТУТ».

6. ПОЛІТИКА ПОВЕРНЕННЯ ПЛАТЕЖІВ

6.1 Політика використання донатів «ВСІ ТУТ» передбачає повернення коштів продавцю Торгової площадки «ВСІ ТУТ» в повному обсязі, за винятком комісій або відсотків, які сплачує продавець Торгової площадки «ВСІ ТУТ» за запитом.
Для інших послуг також передбачено повернення коштів в повному обсязі, за винятком комісій або відсотків (пункт 6.1), якщо учасник «ВСІ ТУТ» придбав послугу і не зміг нею скористатися на увазі її непрацездатності або відсутністю, за запитом. Адміністрація «ВСІ ТУТ» може запропонувати учаснику сайту скористатися іншою або альтернативною послугою за ціною, не нижче раннє придбаної. 

6.2 Для учасників «ВСІ ТУТ», які не відвідували сайт «ВСІ ТУТ» більше 3-х місяців, а також для користувачів «ВСІ ТУТ», які були помічені в шахрайстві або порушеннях Умов використання сайту, в тому числі у використанні загроз по відношенню до адміністрації, персоналу, працівникам і модераторам «ВСІ ТУТ», або до інших користувачів «ВСІ ТУТ» - всі оплачені послуги анулюються і кошти не повертаються. 

6.3 Користувачі, які використовують платні сервіси «ВСІ ТУТ» повинні знати, що зарахування платежу на рахунок сайту може відбуватися до 7 робочих банківських днів, і на протязі цього часу оплачена послуга може бути не активована.

7. ЗНЯТТЯ ЗАРОБЛЕНИХ КОШТІВ

7.1 Для зняття зароблених коштів необхідно продавцеві перейти в розділ Мої запити і створити запит для зняття коштів. У запиті необхідно обов'язково вказати платіжний шлюз (дивіться пункт 7.2), з допомогою якого будуть перераховані зароблені гроші Адміністрацією «ВСІ ТУТ» з урахуванням комісії платіжного агрегатора INTERKASSA. Мінімальна сума коштів для зняття повинна перевищувати 100 гривень, а максимальна сума для зняття повинна бути не більше 3500 гривень.

7.2 Для зняття зароблених коштів продавцю в запиті необхідно вказати дані платіжного шлюзу, на який буде перерахована заявлена сума для зняття. В даний час Адміністрація «ВСІ ТУТ» може використовувати такі шлюзи для зняття зароблених продавцем коштів:
WebMoney (Необхідно вказати номер гаманця);
Visa (Необхідно вказати номер української банківської карти);
Mastercard (Необхідно вказати номер української банківської Пріват карти);
Advcash (Необхідно вказати номер гаманця);
Payeer (Необхідно вказати номер рахунку);
kyivstar (Необхідно вказати номер телефону);
vodafone (Необхідно вказати номер телефону);
lifecell (Необхідно вказати номер телефону);
МТС (Необхідно вказати номер телефону);
ТЕLЕ 2 (Необхідно вказати номер телефону);
megafone (Необхідно вказати номер телефону);
Билайн (Необхідно вказати номер телефону);
Qiwi Кошелек (Необхідно вказати номер телефону);
RBK Money (Необхідно вказати номер рахунку);
Yandex.Money (Необхідно вказати номер рахунку);
facebook (Необхідно вказати Email);
google (Необхідно вказати Email);
Единый кошелек (Необхідно вказати номер гаманця);
PerfectMoney (Необхідно вказати номер акаунту).

ПОВЕРНУТИСЯ НА СТОРІНКУ УМОВ ВИКОРИСТАННЯ «ВСІ ТУТ»

Копіювання, скачування і завантаження сторінки заборонено!
Дата останнього оновлення: 17.06.2018