Червня 20, 2016 Від
На цій світлини:
Додано:
Червня 20, 2016
Категорія:
Розмір файлу:
987.46 kb
Дозволено:
1920×1440
коментарів:
7
переглядів:
81
Завантаження:
1
Росія - країна агресор, Путін - терорист № 1!
2 подобається
і  це подобається.
і  актуально це
Я тут бачу світлини з Слав'янська та Краматорська :-)
Світлина на якой написано Україна 2014 - це Краматорськ. Сепари з блок поста обстрілювали місто та не розрахували кут та мина потрапила у 9-й єтаж дома.
Чуть вище світлина з мужчиною та дівчинкой на руках - це жахлива історія того, як м'яні батьки цієй дівчини знаходилися вдома та не знали де їх дитина. А дитина під час обстрілу самотньо гуляля вулицями міста, поки не попала під мінометний обстріл. Дівчина тотчас померла. На руках її несе врач-сепар, який після даст інтерв'ю і звинуватиме українських вояків. Після звільненя міста Слав'янска він біжав до Росії.
Верхня світлина це 16 квітня 2014 рік, м. Краматорськ. Проросійські мешканці міста загнали у кут українських вояк яки їхали на 6 бронемашинах до аєродрому. Там було 2 БМП та 4 БТР. Після перемовин з зеленими чоловічками українськи вояки здали зброю сепарам та поїхали до Слав'янська верхом на цих машинах. Зелені чоловічки причепили російського прапора та у конвої везли цих хлопців у Слав'янськ. Тоді ще українська армія не розуміла що треба робити в таких ситуаціях.
У той день Турчинов дав наказ розформувати 25 бригаду дисантників за здачу бронетехніки. Як потім з'ясувалось, що це було тільки на словах. Бес із Горлівки казав, що така була домовленність з Порошенко, тобто Порошенко здавав сепарам таким чином зброю. Потім у Славя'янську з'явились 2 машини ГРАД, а потім під виглядом того що вояки заблукали, у Слав'янськ завезли машину "стрел" для ГРАДа. Потім ще з'явились танки, і відкіля з'явились 2 Зенитки. Один танк зняли з постаменту у Дружковці. Краматорський танк та гармата не дійні, але директор НКМЗ - Скударь був дуже щедрим до сепарів та подарував їм ИМР та робив для них миномети. Цей чоловік до сих пір очолює цей завод та спокійно сидить у місті Краматорську.
2 подобається
і  це подобається.
і  актуально це
Я тут бачу світлини з Слав'янська та Краматорська :-)
Світлина на якой написано Україна 2014 - це Краматорськ. Сепари з блок поста обстрілювали місто та не розрахували кут та мина потрапила у 9-й єтаж дома.
Чуть вище світлина з мужчиною та дівчинкой на руках - це жахлива історія того, як м'яні батьки цієй дівчини знаходилися вдома та не знали де їх дитина. А дитина під час обстрілу самотньо гуляля вулицями міста, поки не попала під мінометний обстріл. Дівчина тотчас померла. На руках її несе врач-сепар...Ще
Верхня світлина це 16 квітня 2014 рік, м. Краматорськ. Проросійські мешканці міста загнали у кут українських вояк яки їхали на 6 бронемашинах до аєродрому. Там було 2 БМП та 4 БТР. Після перемовин з зеленими чоловічками українськи вояки здали зброю сепарам та поїхали до Слав'янська верхом на цих...Ще
У той день Турчинов дав наказ розформувати 25 бригаду дисантників за здачу бронетехніки. Як потім з'ясувалось, що це було тільки на словах. Бес із Горлівки казав, що така була домовленність з Порошенко, тобто Порошенко здавав сепарам таким чином зброю. Потім у Славя'янську з'явились 2 машини...Ще