ПРАВОВЛАСНИКАМ

Згідно із законопроектом №3081-д України, порушник або власник сайту повинен прибрати медіа контент, який порушує авторські та суміжні права згідно 25 статті закону України після прямого звернення суб'єкта авторського права. Якщо сам суб'єкт звернення збрехав щодо наявності у нього авторських прав на контент, він також несе відповідальність. Доступ до цього контенту, власник сайту повинен припинити не пізніше, ніж протягом 24 години. І через 48 годин після отримання заяви повідомити про блокування заявнику. Якщо цей контент насправді належить комусь іншому або якщо вимога про блокування було оформлено з порушеннями, то власник сайту може відмовити заявнику.

Адміністрація сайту «ВСІ ТУТ», згідно із законопроектом №3081-д України, зобов'язується протягом 24 години після отримання скарги від власника авторських прав на порушення авторських прав видалити медіа контент та заблокувати користувача порушника а також за 48 години повідомити про видалення заявника тільки за умови, що правовласник медіа контенту може підтвердити свої права за допомогою форми зв'язку для правовласника, використовуючи сторінку "Зворотнього зв'язку".

У ЛИСТІ НЕОБХІДНО ВКАЗАТИ:

1. Дані про продукт:
1.1. Назва;
1.2. Офіційна сторінка продукту в Інтернеті (у разі наявності);
1.3. Документи, які засвідчують що саме ви є законним правовласником даного матеріалу.

2. Дані особи що подає скаргу:
2.1. ПІБ;
2.2. Посада;
2.3. Телефон;
2.4. E-mail;
2.5. Копія доручення на дії від імені Правовласника (не вимагається у випадку якщо особа що подає скаргу – керівник компанії Правовласника).
Якщо скаргу подає не правовласник, а його уповноважений представник — юридична особа, слід надати копію доручення на дії фізичної особи від імені компанії, уповноваженої дорученням Правовласника (не вимагається у разі, якщо особа подає скаргу — керівник компанії представника).

3. Претензійні дані:
3.1. Адреса сторінки сайту, що порушує ваші права;
3.2. Повний опис суті порушення прав (чому поширення цієї інформації заборонене Правовласником).

Копіювання, скачування і завантаження сторінки заборонено!
Дата останнього оновлення: 01.09.2017