Мережа «ВСІ ТУТ»

Головною метою проекту є об'єднання українців і патріотів України незалежно від мови спілкування та місця проживання.
Умови використання

Безпека

Міжнародна компанія з безпеки Trustwave підтвердила, що Соціальна мережа «ВСІ ТУТ» відповідає всім стандартам безпеки.
Конфіденційність

Міжнародна ліцензія

Міжнародна ліцензія дозволяє користувачам безпечно використовувати всі сервіси та ресурси сайту по максимуму.
Про нас

Можливості та переваги Використовуйте сервіси мережі «ВСІ ТУТ» для спілкування і відпочинку

Визначте коло друзів, обмінюйтеся новинами, посиланнями, відео або фото контентом, публікуйте блоги, створюйте сторінки, розміщуйте оголошення або заходи, беріть участь у конкурсах, опитуваннях або вікторинах.

ГАЛЕРЕЯ ЗОБРАЖЕНЬ

Галерея зображень дозволяє користувачам сайту завантажувати і редагувати світлини, створювати фотоальбоми а також використовувати обкладинки для свого профілю, сторінок і груп. Аватар можна завантажити і з вебкамери, використовуючи інструменти обрізки і вирівнювання.

YOUTUBE КАНАЛИ

Для перегляду фільмів і роликів користувачі сайту можуть використовувати стрічку активності а також розділ відео "ВІДЕО", за допомогою якого користувачі сайту зможуть додавати свої відео файли з сервісу YouTube, використовуючи його стандартну ліцензію з обміну відео.

СТОРІНКИ І ГРУПИ

Сторінки відкриті для перегляду всім і призначені для представництва різних видів брендів, організацій а також для інших тематик. Для груп характерно спілкування людини з групою друзів за інтересами. Групи можуть бути відкриті та закриті. Виберіть, що потрібно вам?

БЛОГИ

Блог - це авторський проект будь-якого користувача сайту, який орієнтований на діалог з читачем за допомогою коментарів до постів і дозволяє користувачам висловлювати свої думки, публікувати інші записи для подальшого обговорення.

ОГОЛОШЕННЯ

За допомогою дошки оголошень користувачі сайту зможуть створювати текстове повідомлення або оголошення для продажу, купівлі, обміну та реклами. Додайте оголошення про продаж і купівлю товарів та послуг, використовуючи рубрики дошки оголошень.

КОНКУРСИ

Участь в конкурсах, вікторинах, змаганнях і турнірах на сайті дозволить їх учасникам весело і з користю для себе провести вільний час а в разі перемоги виграти грошові призи, додаткові бали до рейтингу, безкоштовну рекламу або інші нагороди.

ОПИТУВАННЯ

На сторінці опитувань користувачі сайту зможуть не тільки брати участь в опитуваннях, але і створювати їх для з'ясування думки спільноти, отримання та збору інформації з тих чи інших питань у вигляді відповідей на поставлені питання.

ПОДІЇ

Для організації, створення та планування зустрічей, екскурсій, виставок, поїздок, концертів, репортажів та інших заходів користувачі сайту можуть використовувати розділ подій або календар Google. Створювати події можливо на своїх сторінках чи групах.

ІГРИ

Ігровий майданчик являє собою ідеальне місце для розваги ігроманів і включає в себе ігри відомих ігрових сервісів: 2 Player Games, Spil Games, Scirra, Kongregate, HTML Games, GamePix, GameFeed by TalkArcades, FreeOnlineGames, FlashGameDistributrion та Famobi.
Останні світлини  Переглянути більше
У альбомі: Обкладинка
У альбомі: Фото профілю
У альбомі: Обкладинка
У альбомі: Фото профілю
У альбомі: Фото профілю
У альбомі: Обкладинка
У альбомі: Фото профілю
У альбомі: Обкладинка
Останні сторінки  Переглянути більше

Полта́вська о́бласть — адміністративно-територіальна одиниця

України з центром у місті Полтава. Утворена 22 вересня 1937

року. Розташована у середній частині Лівобережної України.

Більша частина області лежить у межах Придніпровської низовини

та Полтавської рівнини.

Площа — 28 748 км² (4,76 % території України), населення — 1 466

786 осіб (1 лютого 2013, 3,22% мешканців України). Область

налічує 25 районів та 15 міст, з яких шість — Гадяч, Горішні

Плавні, Кременчук, Лубни, Миргород та Полтава — обласного

підпорядкування.

До найважливіших галузей господарства області належать сільське

господарство та промисловість (зокрема харчова, легка,

машинобудівна і ін.).

Полтавська область 6-а серед областей України за площею. На

півночі межує з Чернігівською та Сумською, на сході з

Харківською, на півдні з Дніпропетровською та Кіровоградською,

на заході з Київською та Черкаською областями України.

Полтавська область займає площу 28,7 тис. км², що становить 4,8

% території України. За цим показником займає 6-те місце серед

інших регіонів України. Протяжність території з півночі на

південь 213,5 км, а із заходу на схід 245 км.

Полтавський край
 8 учасників   Категорія: Міста | Cелища

Група про військові злочини Росії. Бази даних сепаратистів, солдат і офіцерів Росії, найманців, ватажків бандитських формувань ДНР і ЛНР, журналістів, політиків та інших людей, які представляють загрозу незалежності і безпеки України. Вантажі 200 і 300 ворогів України. Докази злочинів і знаходження Російських загарбників і терористів в Україні.

Вся інформація публікується відповідно cо статтею 17 Конституції України: Захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави, справою всього Українського народу, Cо статтею 29 Закону України «Про Інформацію»: Поширення суспільно необхідної інформації. 

1. Інформація з обмеженим доступом може бути поширена, якщо вона є суспільно необхідною, тобто є предметом суспільного інтересу, і право громадськості знати цю інформацію переважає потенційну шкоду від її поширення.

2. Предметом суспільного інтересу вважається інформація, яка свідчить про загрозу державному суверенітету, територіальній цілісності України; забезпечує реалізацію конституційних прав, свобод і обов’язків; свідчить про можливість порушення прав людини, введення громадськості в оману, шкідливі екологічні та інші негативні наслідки діяльності фізичних або юридичних осіб тощо.

Публікації, які не містять конкретних даних про військові злочини москалів будуть видалятися!

Військові злочини Росії
 15 учасників   Категорія: Група за інтересами
infinite reality
 2 учасників   Категорія: Журнал
Театр – дивовижне мистецтво, яке вабить і зачаровує, хвилює і провокує, примушує сміятись і плакати, співпереживати і вражатися... Це єдине місце на землі, про яке можна сказати, що це життя і не життя водночас. Театр – студія «МІСТ» (молодіжний інтерактивний сучасний театр) створений в жовтні 2005 року групою однодумців: Худ. Керівник – Юлія Гасиліна Режисер, драматург - Олександр Мірошниченко Драматург, культуролог - Неда Неждана МІСТ асоціюється передусім із переходом – на інший берег, іншу територію, незнану,незвідану. Водночас це знак єднання – між митцями і публікою, режисерами і драматургами, між поколіннями... Театр названий «сучасним» перш за все в європейському розумінні – як театр сучасної драматургії, української й іноземної. Натомість театри, що мають у своїх пріоритетах нову драму, успішно існують в інших країнах. Під «сучасною» драматургією МІСТ розуміє не просто і не стільки п’єси, які зображують сучасність, а, передусім, твори пошукові, адекватні подиху часу. МІСТ розуміє сучасний театр, як той, що відчуває з болем чи радістю свій час і свій народ. Тому невипадкова й назва «інтерактивний»,тобто такий, який існує із своєю публікою у взаємозалежному відкритому процесі спілкування... МІСТ творить живий театр, який не боїться пошуку і відкритий до інакшої мови нової публіки. Саме тому театр називається ще й «молодіжним» і за віком акторів тарежисерів, і за орієнтацією на публіку. Окрім того, при театрі відкрита театральна студія. Завдання студії – виховати «розумного арлекіна» - актора, який досконало володіє своїм тілом (як образним інструментом), голосом та уявою. Для цього ми застосовуємо різні методики і акторські тренінги – від традиційних до новітніх. Але в нашій студії вихованець не обмежується лише навчанням акторської майстерності. Завдяки заняттям з основ теорії та практики драматургії, актори призвичаюються до того, що літературна основа – не закостеніла догма, якій можна слідувати, чи яку потрібно ламати, а вільна територія живого творчого процесу. Нашою метою є введення театру до загальнокультурного процесу України, бо сьогодні більшість театрів не співвідносять себе з загально-мистецьким простором, а зосереджуються на вузькофахових задачах. Саме тому для нас дуже важливою є підтримка і співпраця з Незалежним видавництвом «СМОЛОСКИП», що став сьогодні літературним центром для мистецької молоді всієї України. Театр-студія «Міст» також відкритий до спільних проектів із митцями та мистецькими організаціями України і зарубіжжя. Театр МІСТ
 13 учасників   Категорія: Організація